Журно: обірвалось життя юного патріота

0
491

Віктор Попіль – із Чорткова Тернопільської області. Навчався на другому курсі військово-юридичного факультету Національної юридичної академії. В суботу ввечері хлопець відзначав день народження друга в Churrasko bar. Це заклад користується популярністю у «золотої молоді» Харкова і знаходиться в кварталі від юракадемії – найпрестижнішого вузу міста. Молодь від душі веселилася, але в якийсь момент, кажуть очевидці, майбутні юристи посварилися з хлопцями, що відпочивали за сусіднім столом.
– Коли закінчилася музика, хлопці почали кричати “Слава Україні!”, зал підхопив, – розповів друг Віктора, який попросив не називати його ім’я. – Поряд сиділи хлопці, яким це не сподобалося. Я сам там не був, але мені говорили, що вони нібито були з Донбасу.
Розпалені хлопці висипали на вулицю. Зав’язалася бійка. Закінчилися розбірки плачевно: Віктору хтось перерізав горло, він загинув практично відразу.
У перші години після трагедії на міських форумах користувачі щосили обговорювали, що вбивця – така собі дівчина. Мовляв, схопила прямо зі столу ніж і полоснула Віктора. Проте пізніше з’ясувалося: на форум просочилася недостовірна інформація, а може, хтось спеціально вигадав “кілершу”, щоб розігріти обговорення. Тепер спробуй перевір. Насправді класичний принцип “шерше ля фам” не підтвердили ні в міліції, ні в оточенні Віктора.
“П’яна компанія чолов’ягів поруч відпочивала. Слово за слово, зачепили політику – і почалася бійка. Один з них дістав ніж, і кінцівка ясна”, – написала в соцмережах студентка НЮА ім. Ярослава Мудрого Іра Вітюк.
У ректораті юракадемії в шоці. Кажуть, Віктор був старанним студентом, спокійним, витриманим людиною. На відміну від деяких інших хлопців краплі спиртного в рот не брав.
– Коли Вітя лежав поранений, в калюжі крові, друзі намагалися його врятувати, ніхто в той момент не подумав схопити вбивцю, тому він втік з місця злочину, – додали друзі хлопця по академії. – Хоч би його знайшли і покарали.
Слідчі вилучили відео з камер спостереження, які встановлені на найближчих до бару будівлях. А поки вбивця на волі, просять не політизувати конфлікт.
– Не можна однозначно стверджувати, що вбивство сталося з політичних мотивів. Зараз у нас на кожному розі кричать “Слава Україні”, але ж нікого з-за цього не вбивали, – підкреслили в Центрі громадських зв’язків ГУ МВСУ в Харківській області.
У Чорткові у Віктора залишилися батьки – Світлана та Іван Попелі, дідусь і бабуся, молодший брат і кохана дівчина Роза. У Чикаго живе тітка Наталія Паньків з чоловіком Русланом. Хлопця поховали у середу у Чорткові.
***
Редакція «Українського Слова» висловлює найщиріші співчуття родині загиблого патріота. Царство Небесне тобі, Вікторе!