З Днем матері!

0
733

У неділю відзначатимемо День матері. Це особливе свято, – яке відрізняється від інших тим, що воно найбільш повно, найбільш тісно, найбільш гармонійно поєднує і уособлює в собі загальнолюдські чесноти і вічні цінності: любов, милосердя, мудрість, добро, красу.
Немає дорожчої і ріднішої людини, ніж мама, яка дала нам життя, навчила мудрості і благословила на добрі справи та починання. Уроки матері залишаються головним дороговказом на життєвому шляху, а її любов – надійним оберегом.
Найщиріші слова подяки адресую багатодітним матерям і жінкам, які стали турботливими мамами для дітей-сиріт. Ви – уособлення доброти, милосердя та благородства, ви дбаєте про наше найдорожче багатство – наших дітей, віддаєте їм світло, тепло і щедрість своєї душі.
Материнство – це джерело нашого буття, основа сім’ї, роду і народу. Бути матір’ю – безцінний Божий дар. Це велика відповідальність – виростити своїх дітей здоровими фізично й морально, добрими та сильними в житті, гідними громадянами України, США. Нехай нагородою вам стане любов ваших дітей та їх щаслива доля.
Від усієї душі бажаю всім українським матерям здоров’я, родинного затишку, добробуту та впевненості у прийдешньому дні.
Господнього благословення вам і вашим родинам!
Оксана КУШІЦЬКА-МОМЧИЛОВА,
«Українське Слово»