УПЦ КП відзначає 50 років служіння Патріарха Філарета на Київській кафедрі

0
724

14 травня 2016 р. виповнюється 50 років служіння Патріарха УПЦ КП Філарета на Київській архієрейській кафедрі.
За всю понад тисячолітню історію Української Церкви – це найдовший період неперервного служіння на Київському престолі, повідомляє прес-центр УПЦ КП.
З нагоди ювілею в Києві відбудеться низка церковних та громадських заходів.
12 травня, в четвер:
11:00 – Київська Патріархія (вул. Пушкінська, 36) – прес-конференція, присвячена ювілейним заходам, а також презентація видань: «Київський Патріархат під омофором Святійшого Патріарха Філарета» і четвертого тому книги «Архіпастирське служіння Патріарха Філарета».
У прес-конференції та презентації візьмуть участь: Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, голова оргкомітету ювілейних заходів Патріарший намісник митрополит Епіфаній та голова видавничого управління Київської Патріархії протієрей Олександр Трофимлюк.
Акредитація на прес-конференцію – на місці за посвідченнями.
Тел. для довідок: (044) 270 6893, пошта prescentr@gmail.com
15:00 – 19:00 – Урочиста академія і концерт в Палаці «Україна». Вхід за запрошеннями. Вхід для преси – за редакційними посвідченнями.
13 травня, в п’ятницю:
10:00 – 11:00 – Подячний молебень (Національний заповідник «Софія Київська»).
12:00 – Архієрейський Собор УПЦ Київського Патріархату.
17:00 – Всенічне чування у Володимирському патріаршому кафедральному соборі (бульвар Шевченка, 20).
14 травня, у суботу:
9:30 – Патріарша Божественна Літургія у Володимирському соборі та подячний молебень. Після завершення – можливий підхід Патріарха до преси.
14 травня 1966 р. владика Філарет був призначений Архиєпископом Київським і Галицьким, Патріаршим екзархом всієї України та з того часу в сані архиєпископа, митрополита, а з жовтня 1995 р. – Патріарха несе своє служіння в Українській Церкві на столичній кафедрі.