ПАРИЗЬКА ВЕСНА ЗАВІТАЛА В ЧИКАГО

0
873

Український інститут модерного мистецтва (УІММ) – це виставки робіт українських та зарубіжних художників, літературні вечори, музичні концерти, численні наукові та культурні заходи. 6 березня в УІММ відбувся 7-й мистецький аукціон під назвою «Весна в Парижі». Понад 130 шанувальників мистецтва були присутніми цього вечора в УІММ.
Зі вступним словом виступила президент Українського інституту модерного мистецтва Орися Коссак-Кардосо. Пані Орися наголосила, що в 2011 році УІММ готується зустріти своє 40-ліття, а тому з цієї нагоди є багато планів та прожектів. Зокрема, цього літа планується розпочати перебудову фасаду, що дасть можливість збільшити площу установи.
Виступ Орисі Коссак-Кардосо доповнив голова дирекції УІММ Павло Надзікевич. Цілий вечір чудовою музикою розважав публіку гурт Андрія Чуйка «Акорд». Вишуканими канапками пригощало кафе «Shokolad». Також присутні мали можливість переглянути фотографії та відео Івана Ольшанського, почути цікаві факти про творчість українських художників у Парижі протягом ста років у викладі Люби Маркевич та Олени Смолинець.
На розбудову УІММ внесли свої датки основні меценати: Фундація «Спадщина» – 15 тисяч доларів та Фундація «Самопоміч» при Українсько-Американській Федеральній Кредитній Спілці «Самопоміч» – 10 тисяч доларів. На закінчення вечора відбувся аукціон, зібрані кошти з якого підуть на потреби Українського інституту модерного мистецтва.
Наталія ПОДОЛЬЧАК,
«Українське Слово»
www.ukrslovo.net