НАС ПОЄДНУЄ ВІРА В БОГА, ВІРНІСТЬ КИЇВСЬКОМУ ПАТРІАРХАТУ ТА ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ

0
213

Нещодавно представники громади святого Андрія Первозваного Української Православної Церкви Київського Патріархату (м. Блумінгдейль) на двох мікроавтобусах рушили в напрямок Клівленду, щоб в братерській атмосфері і єдності долучитися до братів і сестер у Христі з околиці Парми та Норт-Роялтон в штаті Огайо.
У храмі Пресвятої Тройці автор цих рядків в співслужінні настоятеля храму митрофорного протоієрея Богдана Згоби відправив Вечірню з літією.
Відтак вірні Київського Патріархату перейшли до пам’ятника жертвам Голодомору,  де Апостольським адміністратором єпархії святого Йосафата у Пармі преосвященнійшим єпископом Української Греко-Католицької Церкви кир Іваном Бурою в співслужінні  духовенства Київського Патріархату звершено заупокійну панахаду за жертвами Голодомору та за всіма, хто своє життя віддав за Україну.
Від імені Святійшого Отця нашого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, Вікаріату Української Православної Церкви Київського Патріархату в США й Канаді, громади святого Андрія Первозваного УПЦ КП виступив автор цих рядків, який  розповів про жахіття Голодомору в Україні.
Далі паломники від громади святого Андрія та місцева українська спільнота були запрошені на трапезу у церковній залі, під час якої голова Українсько-американської Фундації Голодомору Микола Міщенко, а також Ярина Люта  розповіли присутнім про жахливе страхіття Голодомору на його наслідки.
У день Святої Тройці автор цих рядків – як митрофорний протоієрей  і секретар Вікаріату Української Православної Церкви Київського Патріархату в США і Канаді – в
співслужінні митрофорного протоієрея Богадана Згоби та ієрея Петра Акружну відправив Божественну Літургію за участю місцевих вірних Київського Патріархату та паломників з штатів Мічиган та Іллінойс. Після процесії довкола храму, богослужіння завершено многоліттям Святійшому Патріархові Київському та всієї Руси-України Філаретові.
На святочнім обіді виступали з привітами голова громади святої Тройці пані Анна
Турко, митрофорний протоієрей Богдан Згоба, голова Українсько-американської Фундації Голодомору Микола Міщенко, голова громади святого Андрія Первозваного Іван Яресько та митрофорний протоієрей Віктор Полярний.
Танцювальний гурт «Калина» виконав кілька танців, а чоловічий ансамбль «Байда» професійно – віночок пісень.
о. Віктор ПОЛЯРНИЙ,
митрофорний протоієрей,
секретар Вікаріату Української Православної
Церкви Київського Патріархату в США і Канаді