Герої не вмирають

0
1075

Цими днями Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної сотні

18-21 лютого 2014-го стали найкривавішими в історії Євромайдану — від куль снайперів загинуло 84 протестувальники. Найтрагічнішим було 20 лютого, коли було застрелено 48 майданівців. Відтоді ця дата указом Президента стала днем Героїв Небесної сотні. Загалом же, за інформацією Генпрокуратури, за весь час Євромайдану внаслідок зіткнень між протестувальниками і правоохоронцями загинули 104 активісти. Це офіційні цифри. Насправді воїнів Небесної сотні більше: хтось помер пізніше від отриманих травм, у когось не витримало серце, понад сотня майданівців зникла безвісти.

Що ж, історія та суд, який не керується земними законами, винесуть свої вироки вбивцям та тим, хто їх покриває. А Небесна сотня назавжди у пам’яті українського народу. Люди продовжують присвячувати безстрашним протестувальникам вірші, пісні. У ці сумні лютневі дні українці несуть квіти та свічки до меморіалів і стел з іменами загиблих майданівців. Знову лунає «Плине кача»…

На фото: у ці дні покладають живі квіти й до пам’ятного знаку загиблому герою – Роману Гурику, який розташований у Меморіальному сквері Івано-Франківська.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here