МЕДИКИ СТАБІЛІЗУВАЛИ СТАН ОКСАНИ МАКАР

0
176

Стан Оксани Макар стабілізувався, але залишається складним. Обгоріла дівчина як і раніше перебуває під апаратом штучного вентилювання легенів.
Фахівцям Опікового центру Донецького інституту невідкладної і відновної хірургії НАМН України імені В.К. Гусака вдалося стабілізувати стан Оксани Макар. Консиліум медиків визначив подальшу тактику лікування доставленої з Миколаєва пацієнтки. Про це «Укрінформу» сказав директор інституту, академік Владислав Гринь.
«Поки Оксана перебуває під апаратом штучного вентилювання легень», — повідомив він.
Стан її залишається ще складним. Однак лікарі дають оптимістичні прогнози і упевнені, що дихання її незабаром відновиться, а наступного вівторка їй запланована операція. У подальшому будуть й інші хірургічні втручання. На рани, що піджили, буде накладена тканина, вирощена в лабораторії клітинного і тканинного культивування, що дозволить закрити уражені ділянки тіла.
Нагадаємо, що на початку березня в Миколаєві троє чоловіків зґвалтували і намагалися спалити 19-літню Оксану Макар. У важкому стані вона перебувала на лікуванні в рідному місті, після чого її перевезли в Донецький опіковий центр, де лікарі продовжують боротьбу за її життя.

На фото: під час акцій протесту проти беззаконня в містах України