Київщина

0
108

З «Борисполя» відкрито новий рейс – до В’єтнаму

З аеропорту «Бориспіль» відкрито новий трансконтинентальний маршрут – Київ-Хошимін-Київ. Рейси в найбільше місто В’єтнаму виконуватимуться авіакомпанією «АероСвіт» двічі на тиждень – в середу та суботу, повернення в «Бориспіль» передбачене за розкладом в понеділок та п’ятницю. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури
«Відкриття нової далекомагістральної повітряної лінії стимулюватиме зростання транзитних пасажирських потоків через найбільший вузловий аеропорт України. Першим рейсом Київ-Хошимін скористалося 196 пасажирів, причому транзит склав близько 60%», – йдеться у повідомленні. На рейс у В’єтнам через Київ були зареєстровані, зокрема, пасажири з Росії, країн Північної і Центральної Європи, а також з інших міст України.
Нині з «Борисполя» виконуються далекомагістральні польоти до Нью-Йорку, Торонто, Пекіну, Бангкоку, Делі та Коломбо.

Європейські збірні відмовились мешкати в Україні під час Євро-2012

Тринадцять з шістнадцяти футбольних збірних країн-учасниць чемпіонату Європи з футболу 2012 року мешкатимуть у Польщі. Навіть збірна Англії, яка проведе всі матчі групового етапу в Україні, місцем базування обрала Краків.
Україну, крім власної національної команди, обрали тільки збірні Франції (Донецьк) та Швеції (Конча-Заспа).
Команди групи В, які гратимуть у Харкові та Львові, також зупиняться у Польщі. Так Нідерланди базуватимуться у Кракові, Німеччина – у Гданську, Данія – у Колобжезі, Португалія – в Опаленіці.