Чернігівщина

0
103

У Чернігові загинув робітник, впавши у цистерну з цементом

На території ТОВ “Синком” у Чернігові 50-річний робітник упав у цистерну з сухим цементом, внаслідок чого помер дорогою до лікарні. Про повідомляє прес-служба ТУ МНС у Чернігівській області.
“Нещастя сталося під час перекачки цементу із залізничної цистерни до цементовозу”, – уточнюється в повідомленні.
Рятувальники МНС прибули на місце події через 7 хвилин після виклику. За допомогою пожежних поясів вони витягли постраждалого з цистерни та передали медикам швидкої допомоги. Врятувати потерпілого, однак, їм не вдалося.
За фактом події правоохоронні органи проводять розслідування.

Вулицями Чернігова гуляла черепаха

Нещодавно до Держекоінспекції у Чернігівській області звернулися жителі обласного центру, які побачили, що вулицею розгулює черепаха. Її господарів знайти не вдалося.
Приїхавши на виклик, державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища виявили біля сміттєвих контейнерів черепаху рідкісної породи — європейська болотяна, занесену до Міжнародної червоної книги Всесвітньої спілки охорони природи (IUCN) як вид, що перебуває під загрозою зникнення та внесений до списку рідкісних видів тварин Європи. Найімовірніше, її спіймали на природі відпочивальники, побавилися та й випустили серед міста.
Варто зауважити, що останніми роками через такі безвідповідальні дії  населення популяція європейської болотяної черепахи значно зменшилася.
Екологи того ж дня випустили рідкісного представника земноводних  у природне середовище.