Хмельниччина

0
100

Велетенську писанку спаплюжили «каляками-маляками»

У Хмельницькому студенти одного з профтехучилищ зіпсували велетенську писанку, яку у серпні готували на Парад вишиванок в Києві з нагоди Дня Незалежності. Тепер чотириметрова писанка розмальована не лише узорами, а й графіті.
Акт вандалізму побачили місцеві патрульні, до справи долучилися правоохоронці. Два хлопці напідпитку, повертаючись додому, балончиком для графіті зобразили на писанці перші літери своїх імен. Зловмисників затримали. Тепер хлопцям загрожує штраф за хуліганство – від 51 до 119 гривень. У гіршому випадку їх чекають виправні роботи – від одного до двох місяців.

Кінці у воду сховати не вдалося

Вояки однієї з шепетівських військових частин утопили в протипожежній водоймі вісім протитанкових ракетних комплексів «Фагот» і «Метис». Ця зброя була вже застарілою, зберігалася на складі, проте коштувала не дешево – разом понад 680 тисяч гривень. Коли інформація про потоплення стала відомою прокуратурі й СБУ, проти військових, причетних до цього, відкрили кримінальну справу, а потоплені комплекси за допомогою водолазів дістали з води. Як виявилося, ракет у них не було. А топили ж їх горе-військові, щоб нібито приховати надлишки зброї в частині.

Бізнесмен убив клієнта

Пивна ятка, розташована в селищі Косецьке, передмісті Шепетівки, стала останнім місцем притулку для тамтешнього двадцятип’ятирічного мешканця. Молодий чоловік пив у ній пиво, але згодом щось не поділив із офіціантом. Між ними виникла суперечка, й офіціант покликав на допомогу власника закладу. Під час шарпанини господар ударив клієнта, той заточився й упав, ударившись головою об тверду підлогу. Від отриманої черепно-мозкової травми нещасний помер.