Запоріжжя

0
84

Арешт запорізького «смотрящєго» спричинив партійний розбрат
Апеляційний суд Запорізької області відмовився видати на поруки Євгена Анісімова, затриманого 21 жовтня в аеропорту «Бориспіль» при спробі вилетіти до Греції (епатажному бізнесмену, відомому у кримінальних колах на прізвисько Клоун, інкримінують здирництво). Водночас Феміда апеляційної інстанції залишила чинним рішення Орджонікідзевського районного суду Запоріжжя про утримання підозрюваного в СІЗО упродовж двох місяців.
З огляду на те, хто ініціював взяття «смотрящєго» на поруки, логічно стверджувати, що «справа Клоуна» викликала певний розбрат у лавах двох партій. Відомо ж–бо, що «розібратися з тим Анісімовим» правоохоронцям доручили особисто Президент Віктор Янукович і Прем’єр–міністр Микола Азаров, а група представників того ж таки, біло–блакитного, владного олімпу не приховувала свого розчарування ситуацією. Приміром, народний депутат Ярослав Сухий, представник запорізького регіону в Партії регіонів, коментуючи пресі арешт Клоуна, заявив, що «ніякий він не кримінальний авторитет, бо ніхто його ні на що не коронував…».
Ще більш упевнений у невинуватості Євгена Анісімова колега пана Сухого по парламентській фракції Олександр Дудка: саме він звернувся з відповідним клопотанням до Апеляційного суду Запорізької області, аби довести, що Анісім повинен не на нарах сидіти, а й надалі фінансувати Партію регіонів. Нічого не вийшло у пана Дудки, колишнього очільника Гуляйпільської РДА, попри його тісні стосунки з головою облдержадміністрації Олександром Пеклушенком.
«Губернатор», до речі, досить часто хвалив Анісімова–«мецената», і це знаково. Як і відверта підтримка Клоуна третім Олександром — запорізьким мером Сіном. Варто зважити на те, що у рамках міської програми фінансування незавершеного житлового будівництва 62 мільйони бюджетних гривень мали «капнути» на рахунок зареєстрованого у США ТОВ «Константа», одним із власників якого є, звісно ж, Євген Анісімов. Можна, зрештою, здогадатися, що під час нещодавнього п’ятигодинного допиту в УБОЗ Олександр Сін давав слідчим пояснення з приводу не лише цієї оборудки…
«Не буде світлофора, перекриватимемо вулиці»
 Обурення жителів головної магістралі Комунарського району Запоріжжя — вулиці Чумаченка, викликала чергова резонансна дорожньо-транспортна пригода. Під колеса автівки потрапив 13-річний хлопець. Школяра госпіталізовано з дуже важкими травмами. Жителі навколишніх будинків упевнені, що це та інші ДТП тут не могли не трапитися. Адже вже котрий рік вони б’ються за встановлення поблизу школи світлофора. З цього приводу міська влада вже й листа склала, в якому офіційно повідомила, що вимогу містян виконано — пристрій із регулювання руху встановлено і тільки залишається його підключити. Однак активісти «руху за світлофор» вважають надісланий їм документ звичайною брехнею, адже нічого, що б нагадувало триколірного регулювальника, на переході немає. І ось чергова трагедія з підлітком ще більше розлютила містян. «Не буде світлофора, перекриватимемо вулиці. До того ж уже наступного тижня», — погрожують вони.
На жаль, керівництво міської влади поки що утрималося від реакції і на ДТП із неповнолітнім, і на погрози жителів. Сподіваючись, що, як завжди, все якось саме собою розсмокчеться…