Донеччина

0
141

Садистам повернули міліцейське звання
Апеляційний суд Донецької області змінив вирок Петровського районного суду Донецька у справі трьох правоохоронців, які жорстоко познущалися над донеччанином Михайлом Бєліковим.
Суд вищої інстанції постановив виключити з вироку рішення про позбавлення усіх трьох обвинувачуваних спеціальних звань. Підставою для скасування стали порушення під час оформлення постанови райсуду. Інцидент трапився у червні 2012 року, коли потерпілого затримав патруль із пляшкою пива в руці. Затриманого доставили до опорного пункту міліції, де били і ґвалтували міліцейським кийком. Чоловік зазнав травм, переніс кілька операцій і став інвалідом.
Головного обвинувачуваного, дільничного міліціонера Руслана Суткового у березні 2013 року засуджено до десяти років позбавлення волі. Обвинувачуваного також було позбавлено звання «лейтенант міліції» та права займати посади, пов’язані із організаційно-розпорядчими функціями, протягом трьох років. Ще двоє обвинувачуваних – солдат Вадим Чижков та старший дільничний інспектор Олег Заєць – також були позбавлені звань і отримали відповідно чотири і п’ять років позбавлення волі із випробовувальним терміном на три роки. Тепер засуджені у званнях відновлені.
«Це взагалі свавілля, – так оцінив рішення апеляційного суду потерпілий. – Тепер вони можуть під амністію потрапити, а за кілька років – повернутися до міліції чи якихось владних структур».
В інших частинах вирок районного суду залишився без змін.
Знизився обсяг транзитних перевезень
У січні 2014 року Донецька залізниця отримає п’ять нових локомотивів, а до кінця року – 32 локомотиви і 1665 напіввагонів.
Про це під час селекторної наради повідомив начальник залізниці Микола Рогов. За словами керівника магістралі, торік підприємство знизило обсяги вантажних перевезень до рівня 2012 року. Навантаженнявпало на 3,6 відсотка, вантажообіг — на 12 відсотків, перш за все за рахунок скорочення високоприбуткових транзитних перевезень. В результаті державний перевізник недоотримав близько 600 мільйонів гривень.
У планах нового року – завершення робіт із реконструкції вокзального комплексу Краматорськ, введення в експлуатацію сучасного дорожнього центру управління в Луганську, початок робіт із електрифікації ділянки Волноваха – Камиш-Заря, закінчення реконструкції локомотивного депо Ясинувата-Західне. У відповідності з рішенням керівництва Укрзалізниці та ради галузевої профспілки з 1 січня 2014 року тарифні ставки і посадові оклади залізничників збільшуються на 5 відсотків, зазначив Микола Рогов. Передбачається, що цього року розпочнеться спорудження будинків на 45 квартир у Луганську і Красному Лимані для залізничників, які багато років пропрацювали в галузі.