Київщина

0
114

У Фастові китайці перероблятимуть пластикові пляшки
Минулий рік у Фастові пройшов під знаком пошуку потенційних інвесторів. Тому працівники міськради, депутатський корпус спрямували роботу на відновлення сталого економічного розвитку міста. Одним із результатів цієї цілеспрямованої та копіткої роботи стало оформлення земельної ділянки, яка необхідна для діяльності підприємства компанії «Fuyang Heshi Chemical Fiber Auxiliaries Co., Ltd.» із переробки ПЕТ-пляшок. Завдяки цьому вже відремонтовано приміщення цеху, адмінбудівлі, завозиться обладнання, що незабаром буде змонтовано. Цей проект – один із найбільших за останні роки в місті.
Компанія «Fuyang Heshi Chemical Fiber Auxiliaries Co., Ltd.» є одним із найбільших виробників штапельного волокна в Китаї. Співвласник компанії Хе Шеньген розповів про перспективи майбутнього виробництва:
– Отримана сировина використовуватиметься для виробництва поліефірного штапельного волокна, що застосовується в легкій промисловості. Обсяги продукції сягатимуть 1500-3000 тонн щомісяця. Новий товар продаватиметься на ринку України, а також експортуватиметься до Росії, Білорусі та інших східноєвропейських країн.
Наразі буде створено від 120 до 240 робочих місць. Розпочати діяльність підприємство планує в першому півріччі.
Вийшла книга літераторів
Твори 27 поетів, письменників і журналістів району ввійшли до нещодавно надрукованої збірки «Вишгородські передзвони».
Виданням цієї книги завершилося відзначення 40-річчя утворення району. Збірка проілюстрована роботами вишгородського архітектора та художника В. Климика.
На презентації видання виступили письменники – автори збірки.
 
Вилучено радіоактивну контрабанду
У міжнародному аеропорті «Бориспіль» затримано громадянина Японії, пасажира рейсу «Франкфурт-Київ», що намагався ввезти на територію України 12 грамів радіоактивної глини.
Як повідомляє Державна прикордонна служба України, контрабанду було виявлено в його валізі за допомогою системи радіологічного контролю. Правопорушник визнав, що свідомо привіз небезпечний зразок із місця катастрофи на АЕС «Фукусіма-1» із метою передачі його для дослідження в Житомирський національний агроекологічний університет. Контейнери з радіоактивною контрабандою вилучено та передано ГП «Радон» для подальшої утилізації.