Закарпаття

0
130

Дуже потрібні об’їзні шляхи біля Берегова та Ракошина…
Як стало відомо, Служба автодоріг області на 2014 рік підготувала низку пропозицій для проведення ремонтів і обслуговування доріг області загальною вартістю 410 млн. грн. Також передбачено 315 млн. грн. на продовження вкрай необхідних робіт зі спорудження об’їзду с.Ракошино на дорозі Київ—Чоп та будівництва об’їзної в обхід Берегова.
За словами начальника служби Василя Марковича, це б розвантажило КПП «Чоп—Загонь», що на українсько-угорському кордоні, та дозволило розпочати підготовку до спорудження на території України сучасної нової міжнародної транспортної автомагістралі до кордону з Угорщиною (поблизу с.Дийда Берегівського району).
Ці пропозиції вже направлено до «Укравтодору». Про затверджений ліміт асигнувань буде відомо після розробки фінансових планів на поточний рік та прийняття місцевих бюджетів.
У Балоги є свій список
Народний депутат Віктор Балога (позафракційний) звернувся з листом до послів США, Канади і країн ЄС в Україні, в якому пропонує запровадити візові санкції проти деяких керівників областей і силовиків.
«Державний апарат застосовує весь наявний арсенал силових підрозділів для придушення тих, хто наважився висловити свою власну думку. Цих людей заарештовують, допитують, знищують їхній бізнес та бізнес рідних і близьких, використовуючи як своїх працівників, так і «тітушок-найманців», — йдеться в листі.
У згаданому списку осіб, причетних до цього, фігурують і закарпатці. Зокрема, тут є прізвище начальника УБОЗу в області Миколи Кулітки та начальника відділу внутрішньої безпеки УМВС України в Закарпатській області Олександра Работинського.
У квітні тимчасово буде закрито один із пунктів пропуску
На словацько-українському державному кордоні в період з 28 квітня до 30 травня 2014 року тимчасово призупиниться функціонування словацької частини пішохідного пункту пропуску «Вельке Слеменце — Малі Селменці».
Як розповіли в управлінні інформаційної діяльності  та комунікацій з громадськістю Закарпатської облдержадміністрації, це своє рішення словаки пояснюють необхідністю проведення планованих будівельно-ремонтних робіт на об’єктах цього пункту пропуску, а наслідком цього має стати створення комфортних умов для громадян, які його перетинають, а також спрощення проходження ними прикордонного контролю.