Севастополь

0
116

Авіабомбу, яка загрожувала жителям, знищили
Радянську авіабомбу часів війни знищили у Севастополі піротехніки ДСНС. Фугасна бомба була знайдена місцевими жителями в селі Фруктове і загрожувала місцевим жителям і комунікаціям. Про це повідомив співробітник прес-служби управління ДСНС у Севастополі Михайло Підгірний.
“Сапери обережно завантажили авіабомбу на спеціальний автомобіль і в супроводі ДАІ вивезли на полігон, де і підірвали”, – повідомив Підгірний.
Загальна вага боеприпаса, призначеного для знищення живої сили противника, становила 227 кілограмів, вага вибухової речовини – 120,9 кілограма. Розліт осколків – 1200 метрів.
Це перша велика знахідка боеприпасу часів війни у Севастополі з початку цього року.
Сирота при живому батькові
Днями до чергової частини Гагарінського райвідділу міліції зателефонував чоловік і повідомив, що у нього вдома знаходиться неповнолітня дівчинка. За вказаною адресою виїхала слідчо – оперативна група райвідділу.
Чоловік, що викликав міліцію, розповів, що до нього пізно ввечері прийшла маленька дівчинка. Вона сказала, що живе з татом в сусідньому дачному кооперативі, свою адресу дитина назвати не змогла. На запитання міліціонерів, чому вона пішла з дому, дівчинка відповіла, що тато разом з її хрещеним пили, а вона просто пішла. Також дівчинка розповіла, що їй 7 років, мами у неї немає, а до тата часто приходять знайомі і він з ними п’є. Співробітники міліції забрали дівчинку і помістили її в притулок.
Батько із заявою в міліцію про зникнення дочки звернувся лише наступного дня ближче до обіду. Правоохоронцям чоловік розповів свою версію зникнення дівчинки, нібито він відправив її проводжати хресного пізно увечері додому. Співробітники міліції повідомили йому, що його дочка перебуває у притулку. Відносно батька було складено адміністративний протокол за неналежне виконання обов’язків по вихованню дітей.
Також було встановлено, що стосовно батька дівчинки в листопаді прокуратурою було відкрито кримінальне провадження за ст. 166 КК України, але чоловік на шлях виправлення не став.