Миколаївщина

0
127

Український літак-амфібія перелетів з Криму до Миколаєва
Протичовновий літак-амфібія морської авіації ВМС України Б-12 прилетів на материкову частину країни за маршрутом: Новофедорівка – Миколаїв. Про це повідомляє управління преси та інформації Міністерства оборони України.
«Літак морської авіації ВМС України Б-12 перелетів з Криму до Миколаєва. Пілоти екіпажу відзначили, що літак отримано у цілком задовільному стані, тому політ тривав нормально», – йдеться у повідомленні.
Як повідомив командир Сакської морської авіаційної бригади полковник Ігор Бедзай, це перший літак авіаз’єднання, який морські авіатори отримали в рамках домовленостей між українською та російської сторонами.
До цього вже було отримано два морські вертольоти Ка-27, які прибули до Миколаєва залізничним транспортом. Очікують на ще один вертоліт. Процес передачі авіатехніки з’єднання буде тривати й надалі.
Чекають на туристів
У рамках Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою» екологи Національного природного парку «Білобережжя Святослава» провели прибирання прибережної та пляжної зон Кінбурнського півострова. Потім співробітники Миколаївського морського торговельного порту разом з екологами установили на Кінбурнській косі козацький та український прапори.
— Ми повинні постаратися, щоб Україна була чистою й мирною, — сказав один з керівників Національного парку «Білобережжя Святослава» Василь Чаус.