Рівненщина

0
98

6 березня почне курсувати поїзд Ковель-Луцьк-Рівне-Тернопіль
Напередодні Міжнародного жіночого дня 8 березня жителі відразу трьох областей отримають прекрасний подарунок від залізничників.
6 березня  почне курсувати новий щоденний пасажирський поїзд Ковель-Луцьк-Рівне-Тернопіль. З можливою перспективою продовження маршруту до Хмельницького.
Поїзд формування пасажирського вагонного депо Ковель. Відтепер Волинь і Рівненщина вперше матимуть прямий залізничний зв’язок з Тернополем. З Ковеля поїзд відправлятиметься о 5.05  прибуватиме в Тернопіль  о 12.42. З  Тернополя  відправлятиметься о 16.13 і прибуватиме в Ковель о 23.50.
Поїзд на електротязі.
У родині Огієвичів поповнення трьома синочками
У другий день весни в Рівненському перинатальному центрі жителька села Дроздинь Рокитнівського району, що на Рівненщині, Марія Антонівна Огієвич народила трійню хлопчиків.
Головний лікар центру Вікторія Миколаївна  Єнікеєва каже, що це перша трійня, яка зۥявилась на світ у закладі нинішнього року. Мама і новонароджені почуваються добре, а вдома на них чекає глава сім’ї Іван Сергійович Огієвич та ще восьмеро їхніх дітей.
Поповненню у сім’ї Огієвичів, де разом з малюками буде одинадцятеро дітей, зраділи і в Старосільській сільській раді Рокитнівського району, до якої входить і село Дроздинь. Про Огієвичів відгукуються як про трудолюбивих і порядних людей.
– Вже у цьому році у селах нашої сільради народилося 38 малюків ( це без трійні Огієвичів), – розповідає заступник Старосільського сільського голови Микола Соловець. – А торік по сільраді було зареєстровано 185 новонароджених. Загалом же у нас 420 багатодітних сімей при населенні більше шести тисяч чоловік.
Справді, лелеки не забувають поліські села. І це добре, бо у таких селах є майбутнє. Однак це породжує і проблеми. Скажімо, у тому ж таки селі Дроздинь, де більше півтисячі дітей шкільного віку, є потреба в добудові школи, оскільки учні змушені навчатися там у дві зміни.