Чернігівщина

0
129

Зростають борги із зарплат
Загальна сума заборгованості із заробітної плати на підприємствах, організаціях та установах області на початок травня склала 20,8 мільйона гривень. Про це повідомила на нараді з приводу цього заступник директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації  Катерина Тимошенко. Вона зазначила, що на Чернігівщиніналічується 51 підприємство, що не виплачує заробітну плату. При цьому переважна їх більшість є економічно активними, тобто працюючими. Сума їхього  боргу працівникам складає 11,5 мільйонів гривень. Найбільшими боржниками серед працюючих підприємств-боржників є ПАТ «Чернігівський завод радіоприладів «ЧеЗаРа», ДП «Чернігівнафтогеологія», ПрАТ «Завод «Ніжинсільмаш», ПАТ «Хімтекстильмаш».Позитивним моментом залишається відсутність заборгованості із заробітної плати серед сільськогосподарських підприємств області.
 Суд зобов’язав міськраду прийняти залізничну лікарню на свій баланс
Рішенням господарського суду задоволено позов прокуратури Чернігівської області до Чернігівської міської ради про зобов’язання прийняти в комунальну власність територіальної громади обласного центру вузлову лікарню станції Чернігів Південно-Західної залізниці.
Працівники останньої уже півроку не отримують зарплати. Міська влада, ознайомившись із незадовільним станом приміщень, завагалася приймати медзаклад на баланс міста. Зазначимо, що видатки для фінансового забезпечення вузлової лікарні станції Чернігів включено до загального обсягу медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.