Волинь

0
129

Служитель Феміди ….збував наркотики
Двох мешканців Ковеля, які збували на Волині психотропи «субутекс», затримала Служба безпеки України спільно з прокуратурою. Правоохоронці затримали наркоділків, один з яких працює судовим розпорядником, під час збуту чергової партії наркомістких пігулок. Вирішується питання повідомлення затриманим про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.
СБУ затримала поліцейського на хабарі у 130 тисяч гривень
Старшого слідчого та колишнього експерта-криміналіста Головного управління Нацполіції Волинської області викрила на хабарництві Служба безпеки України спільно з представниками поліції та прокуратури.
Зловмисники налагодили схему вимагання грошей від осіб, щодо яких проводилось досудове розслідування. Зокрема, за видачу фіктивних висновків експерта з подальшим закриттям кримінального провадження щодо незаконного грального бізнесу вони вимагали в середньому від п’яти до восьми тисяч доларів США.
Правоохоронці затримали здирників під час одержання чергової неправомірної вигоди у розмірі 130 тисяч гривень.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.
Триває досудове розслідування.
Викрили організовану групу на несанкціонованому зніманні інформації
Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили організовану групу, яка прикриваючись одним з громадських формувань Волині, здійснювала несанкціоноване прослуховування та знімання інформації.
Правоохоронці встановили, що використовуючи спеціальні технічні засоби, зловмисники отримували інформацію та здійснювали візуальне спостереження за громадянами, серед яких були посадовці різних відомств.
Незаконно отриману інформацію учасники групи використовували в особистих та комерційних цілях. Оперативники спецслужби задокументували, що спецобладнання було контрабандно ввезено в Україну.
Під час обшуків у офісних приміщеннях, житлових будинках та автомобілях п’ять фігурантів справи,  слідчі СБ України вилучили спеціальні засоби негласного отримання інформації, карти пам’яті із фотографіями,  зброю різних калібрів, набої до неї, гранати Ф-1 та протипіхотні міни.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 201 та ч. 2 ст. 359 Кримінального кодексу України. Під час досудового слідства,  до Служби безпеки України  також звернулися мешканці Луцька із заявами про незаконне приховане стеження за ними представниками цієї групи. За цими фактами розпочато кримінальні провадження за ст. 182 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії.