Кіровоградщина

0
143

За 7,5 тисячі гривень хабаря – 7 років в’язниці
Колишнього начальника Устинівського райвідділу міліції у Кіровоградській області засудили до 7 років позбавлення волі за вимагання 7,5 тисячі гривень хабаря, повідомляє Генеральна прокуратура України.
«Колишнього правоохоронця засуджено до 7 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна та позбавленням спеціального звання – майор міліції», – йдеться в повідомленні. Прокуратура у суді довела, що обвинувачений, перебуваючи на посаді керівника райвідділу міліції, вимагав та отримав 7,5 тисячі гривень хабаря за не притягнення особи до кримінальної відповідальності та позитивний розгляд питання про повернення вилученого транспортного засобу. Хабарника викрили наприкінці жовтня 2015 року. Відзначається, що наразі, вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному поряду.
Тролейбус-автобус проходив і через Кропивницький
З 4 по 7 вересня ноу-хау криворізьких транспортників — тролейбус на автономному ходу з дизель-генераторною установкою, здійснив пробіг Кривий Ріг — Житомир. Маршрут проходив  через Кропивницький, Смілу, Київ.
За результатами пробігу тролейбус-автобус може претендувати на внесення до Книги рекордів України за найдовший пробіг за маршрутом без контактної мережі.
«Те, що наш тролейбус зараз має всі шанси потрапити до Книги рекордів України — визнання нашої тривалої та кропіткої роботи, заслуга всього колективу підприємства та керівництва міста. Адже Кривий Ріг — перше в Україні місто, яке розпочало випускати тролейбуси з дизель-генераторною установкою. Це дозволяє йому продовжувати рух на тих ділянках дороги, де контактну мережу не можна прокласти через технічні умови. До того ж, такий тролейбус, на відміну від традиційного, здатний об’їжджати перешкоди, місця пошкодження мережі, може функціонувати навіть в умовах їх обриву або обмерзання. Це зручно і комфортно, а головне, економно для людей», — наголосив директор КП «Міський тролейбус» Олександр Приходько.
За його словами, в Кривому Розі з початку 2017 року на лінію вийшли вже чотири тролейбуси з дизель-генераторною установкою. Вони працюють на маршруті, який поєднав спальні мікрорайони Східний 1-2-3 з центром міста і залізничним вокзалом «Червона». На виході — п’ятий гібридний тролейбус.
«Найближчим часом очікуємо на постачання обладнання ще для чотирьох таких машин. І вже до кінця року плануємо, що вони будуть перевозити пасажирів», — уточнив пан Приходько.