Севастополь

0
142

Фірма родини Герег стала однією з найбільших платників податків в окупованому Севастополі
Фірма “Руслайн Ко”, кінцевими бенифіціарами якої є народний депутат Олександр Герега та його дружина Галина, стала  одним із найбільших платників податку на власність до бюджету анексованого міста Севастополь. Родина Герег продовжує вести бізнес в окупованому Криму, адже там їх магазини “Епіцентр К” просто змінили вивіску на “Новатор К”. Про це повідомляють у розслідуванні журналістів програми “Схеми”.
Відповідно до виписки із реєстру юридичних осіб Російської Федерації, у травні 2014 року українські компанії “Епіцентр К”, “Нова лінія” та “Торговий дім “Трейдіком “Інко”, кінцевими власниками яких є Галина та Олександр Гереги, заснували у місті Пушкіно Московської області компанію ООО “Руслайн Ко”.
У декларації Олександра Гереги вказано, що він та дружина є власниками компанії Прат “Нова лінія”, ТОВ “Епіцентр К” та ТОВ “Торговий дім “Трейдком Інко”.
“Керівництво “Руслайн Ко” активно бере участь у діяльності гіпермаркетів “Новацентр К” – ця російська юридична особа почала працювати на місці гіпермаркетів “Епіцентр К” на території півострова”, – зазначається в розслідуванні проекту “Схеми”.
Крім того, російська фірма Герег “Руслайн Ко” ділить один офіс із ООО “Русстрой К”, яке на 99% володіє компанією “Новацентр К” (202 приміщення будинку на Тургенєвській, 8 у місті Пушкіно Московської області).
Олександр Герега у коментарі “Схемам” спочатку заявив, що йому невідомо про бізнес-діяльність “Епіцентру К” чи афільованих до нього структур у Росії чи Криму, а потім додав: “Хто його знає. Може, ми і маємо стосунок до цих компаній, і підпільно працюємо на ворожій території, щоби рано чи пізно розпалити пожежу, яка буде крокувати цими територіями, і ці території також стануть такими ж незалежними, як наша країна”.
“На території Росії і Криму українським компаніям просто неможливо працювати”, – додав він.
У 2015 році журналісти “Схем” з’ясували, що діяльність у гіпермаркетах замість української фірми у 2014 році почала проводити на той час новостворена російська юридична особа з назвою “Новацентр К”. Очолив її колишній комерційний директор українського “Епіцентру К” в Криму Юрій Носач. “Епіцентр К” постачав товари на полиці гіпермаркетів “Новацентр К” кримського через посередника – фірму “Алмера”.
 МВС створить підрозділи патрульної поліції у Криму та Севастополі
В Україні працюватимуть підрозділи патрульної поліції Криму та Севастополя, незважаючи на тимчасову окупацію півострова Росією. Про це заявив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.
“Так, у нас будуть працювати підрозділи дорожньої поліції Криму та Севастополю, не треба дивуватися. Вони працюватимуть на різних ділянках, поки не буде звільнено півострів від окупантів, а потім перейдуть на роботу туди”, – сказав глава МВС під час щорічної колегії відомства.
У Росії призначили нового заступника командувача Чорноморського флоту
У Росії 14 лютого призначили нового заступника командувача з матеріально-технічного забезпечення Чорноморського флоту. Указом президента Росії на цю посаду призначений капітан першого рангу Володимир Горев, повідомляє прес-служба російського Міністерства оборони.
За інформацією відомства, наразі офіцер прибув до анексованого Севастополя і почав прийом справ та посади.
Володимир Горев народився 14 травня 1971 року в селі Боровиця Кіровської області сусідньої Росії.
Після закінчення навчання в академії Генерального штабу Збройних Сил Росії обіймав посади заступника командувача Каспійської флотилії з матеріально-технічного забезпечення та начальника управління у Штабі матеріально-технічного забезпечення Збройних Сил Росії.