Київ

0
183

Щоб уникнути небезпеки під час негоди

У столиці позачергово проведуть обстеження зелених насаджень, які можуть становити небезпеку під час негоди — урагану з сильним вітром, зливи тощо. Відповідне доручення дав заступник голови КМДА Петро Пантелєєв комунальним службам столиці, а також закликав усіх балансоутримувачів, у тому числі комерційної форми власності, виконати зазначені роботи.

«Наразі «Київзеленбуд» активно проводить обрізку сухостійних дерев, старих і сухих гілок, а також гілок, пошкоджених хворобами. Санітарна обрізка дуже необхідна, адже знижує ризик аварійних ситуацій»,— повідомив Петро Пантелєєв.

У зв’язку з цим надано доручення позачергового обстеження зелених насаджень столиці. «Я нагадую, що кожен балансоутримувач несе адміністративну відповідальність за невиконану вчасно роботу і буде оштрафований. Ми не можемо допустити, щоб чергова негода становила небезпеку для перехожих», — наголосив заступник голови КМДА.

З 30 березня курсуватиме нічний експрес «Київ-Маріуполь»

Починаючи з квітня АТ «Укрзалізниця» запустить новий потяг №10/9 — нічний експрес «Київ-Маріуполь». Про це у Facebook повідомив голова правління УЗ Євген Кравцов.

Тепер, за його словами, дістатися від столиці до Маріуполя можна буде на дві години швидше — час у дорозі займе близько 15 годин замість нинішніх 17.

Продажі квитків уже відкрито. Експрес курсуватиме через день, починаючи з 30 березня. Вирушати зі столиці він буде о 19:03, прибуватиме до Маріуполя — о 09:47. Із Маріуполя відправлення о 16:30, прибуття до Києва — о 07:14.

Експрес складатиметься з 10 модернізованих вагонів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here