Севастополь

0
93

Новий губернатор окупованого Севастополя присвятив першу нараду пляжам і мису Толстий

Новий російський т.в.о. губернатора Севастополя Михайло Развожаєв провів першу апаратну нараду в уряді, де обговорив стан пляжів і обстановку на мисі Толстий.

«Читаючи місцеву пресу на вихідних, зараз хочу обговорити кілька моментів. Одне з повідомлень було про те, що Роспотребнадзор закрив пляжі «Мармуровий» та «Міський». Крім того, розкажіть, яка ситуація на сьогодні складається в СНТ «Парус», розташованому в зсувній зоні», – цитує слова Развожаєва прес-служба уряду міста.

В.о. директора департаменту міського господарства Михайло Тарасов пояснив, що постійний моніторинг усіх пляжах показав, що морська вода на «Мармуровому» і «Міському» не підходить для купання. За його словами, пляжі відкриють після того, як фахівці визнають відповідність води нормам.

Також Развожаєв обговорив ситуацію на мисі Толстий, де є зсувні ділянки.

30 липня 2018 року в результаті зсуву на пляжі «Учкуєвка» і «Товстун» на Радіогорці в Севастополі обрушилися дві садові споруди. Наступного дняобвал грунту повторився – в зоні ризику виявилися понад три десятки земельних ділянок.

1 серпня повідомлялося, що на мисі Толстий в Севастополі зупинився зсувній процес.

Російські чиновники Севастополя хочуть притягнути жителів міста до кримінальної відповідальності за будівництво в зоні зсувів.

Балаклаві повернули статус міста

Російський парламент Севастополя проголосував за закон «Про адміністративно-територіальний устрій Севастополя», згідно з яким Балаклаві повернули статус міста. Про це повідомляється на сайті парламенту.

Як розповів депутат В’ячеслав Аксенов, під час «холодної війни» там створили секретний об’єкт. І для того, щоб уникнути зайвої уваги, Балаклаву вважали частиною Севастополя. Але жителі просили «відновити історичну справедливість».

«Це важливо з точки зору перспектив Балаклави. Адже сьогодні це не військова база, а туристичний центр із цікавою історією і прекрасними умовами для рекреаційного туризму», – зазначив Аксьонов.

До 1957 року Балаклава була окремим містом, після цього офіційно входила до складу Балаклавського району Севастополя.