Чернігівщина

0
67

Першачки вже з новими меблями

1 вересня до шкіл Козелецької об’єднаної територіальної громади мають прийти 186 першокласників. Це в семи школах та п’яти філіях. Для найменших школярів уже завезено нові сучасні меблі, що є мобільними та безпечними. Селищна рада також закупила відкриті шафи, на черзі — класні дошки та комп’ютерна техніка.

Як повідомили в Козелецькій селищній раді, забезпечення класів відбувається за рахунок співфінансування. «80% — це субвенція з державного бюджету на закупівлю парт, дидактичних матеріалів і комп’ютерної техніки, а 20% докладає з власних коштів громада», — каже начальниця управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Любов Боришполець. Загалом на оновлення класів піде 706 тисяч гривень.

Теплий туалет — не розкіш

У трьох школах Сновської ОТГ Чернігівської області тривають роботи з облаштування внутрішніх вбиралень. Адже шкільний туалет на вулиці — це ганьба. Тож у Сновській школі № 2, Кучинівській і Тихоновицькій ЗОШ активно створюють належні санітарно-гігієнічні умови. Таку назву має й проект, у рамках якого здійснюється ремонт, — «Капітальні видатки на забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях закладів загальної середньої освіти», за умовами якого держава виділила на ці три школи 1 млн 811 тис. грн. Місцевий бюджет додав більш як 200 тис. грн. У відділі економічного розвитку та інвестицій Сновської ОТГ запевнили, що все буде зроблено до початку навчального року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here