Чернігівщина

0
60

Суддю визнали таким, що не відповідає обійманій посаді

Вища рада правосуддя ухвалила рішення щодо звільнення Андрія Карнауха з посади судді Апеляційного суду Чернігівської області.

Як ідеться у повідомленні управління інформації та комунікаційної діяльності ВРП, «за результатами кваліфоцінювання суддю визнано таким, що не відповідає обійманій посаді».

Причину такого рішення не розголошують, але, можливо, вона полягає в неповідомленні про збагачення на 100 тисяч гривень?

Працівники управління захисту економіки в Чернігівській області ще в лютому склали протокол про корупцію на суддю, який вчасно не повідомив Національне агентство з питань запобігання корупції про отриманий дохід. Про це інформувало управління на своїй сторінці у Фейсбуці. Отримавши дохід у розмірі, що перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2018 року, суддя, порушуючи вимоги Закону України «Про запобігання корупції», не повідомив НАЗК про значні зміни у майновому стані.

У Бахмачі вже можна народжувати

З осені минулого року через капітальний ремонт не працювало пологове відділення Бахмацької центральної районної лікарні. Нині його відкрили. Тут укріплено та пофарбовано стіни, відремонтовано підлогу, комунікації, кімнати для персоналу, пологові зали. Встановлено новітнє обладнання, в тому числі й для реанімації новонароджених. Загалом на ремонт відділення витрачено 4 млн грн, які надійшли з ДФРР і місцевого бюджету. Як розповіли в управлінні охорони здоров’я Чернігівської ОДА, у Бахмачі працюють чотири лікарі акушери-гінекологи та один неонатолог. Відділення розраховано на 15 ліжок і протягом року може прийняти понад 250 пологів. Тепер майбутнім мамам Бахмача та району немає потреби їхати народжувати в інші міста.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here