Волинь

0
72

Важка ціна почесного звання

У Луцьку присвоїли звання «Почесний громадянин міста Луцька» загиблим учасникам антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил на сході України.

Серед понад 120 питань, які розглянула 60-та сесія Луцької міськради, одне було особливе. За вірність військовій присязі, особисту мужність, самовідданість та героїзм, виявлені під час виконання бойових завдань, а також вагомий особистий внесок у забезпечення суверенітету і територіальної цілісності України депутати одноголосно проголосували за присвоєння звання «Почесний громадянин міста Луцька» загиблим учасникам антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил на сході України Грибкову Сергію Миколайовичу, Єлістратову Андрію Юрійовичу та Ольховському Георгію Сергійовичу (посмертно).

Окрім того, звання «Почесний громадянин міста Луцька» присвоїли і народному артисту України, золотому голосу Волині Василю Чепелюку.

В Устилузі стане спокійніше

Будівництво об’їзної дороги до міжнародного контрольно-пропускного пункту «Устилуг—Зосин» поблизу прикордонного містечка Устилуг завершать у жовтні.

Автомобільна дорога Н-22 Устилуг—Луцьк—Рівне, що є під’їзною до цього КПП, завдовжки майже два кілометри і нині проходить центральними вулицями прикордонного Устилуга, що спричиняє безліч незручностей його жителям і тим, хто перетинає тут україно-польський кордон.

— Задля розвантаження населеного пункту від транспортного потоку та забезпечення під’їзду до КПП в його обхід реконструкція дороги Н-22 була передбачена ще на початку 2000-х років. Ділянку довжиною 2,5 кілометра ввели в експлуатацію ще у 2002-му.

Відтоді роботи зупинилися на тривалий термін. Це найдовший волинський дорожній довгобуд. Проте невдовзі всі роботи буде завершено, — розповідає начальник Служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолій Посполітак.

— На сьогодні підряднику залишилося прокласти верхній, чистовий шар асфальту та облаштувати територію: встановити бордюри, освітлення, зробити розмітку. Окрім того, ми плануємо рекультивувати землю навколо та зробити ділянку інвестиційно привабливою, — уточнює заступник голови Волинської облдержадміністрації Валентин Цьось.

Зауважимо: автошлях будують коштом державного бюджету. Загальна вартість проекту — майже 36 мільйонів гривень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here