Севастополь

0
148

Морський бій” з ракетними стрільбами: РФ проводить чергові навчання у Чорному морі

Близько 10 російських кораблів вийшли в Чорне море з Новосибірська й окупованого Севастополя для проведення навчань. Про це повідомляє Міністерство оборони Росії.

“Близько 10 кораблів Чорноморського флоту, серед яких фрегат “Адмирал Макаров”, малі ракетні кораблі “Вышний Волочёк”, “Орехово-Зуево”, патрульний корабель “Дмитрий Рогачёв”, морські тральщики “Железняков” и “Вице-адмирал Захарьин”, вийшли з Севастополя і Новоросійська для проведення навчань у Чорному морі”, – повідомляє військове відомство РФ.

У ході навчань, як повідомляється, відпрацьовувалося “спільне плавання і маневрування у різних строях при проходженні районів інтенсивного судноплавства”.

Планується також проведення морського бою з надводними кораблями умовного противника, а також виконання ракетних та артилерійських стрільб по корабельному щиту-мішені.

У навчаннях задіяні понад 8 тис. військовослужбовців і понад 200 одиниць військової і спеціальної техніки, до 30 літаків і вертольотів, а також близько 10 кораблів і суден Чорноморського флоту.

«Севастопольенерго» попереджає про відключення світла у вересні

«Севастопольенерго» оприлюднило графік відключень світла в місті на вересень. Про це повідомляє прес-служба підприємства. Ознайомитися з графіком можна на сайті «Севастопольенерго».

Раніше «Крименерго» попередило жителів півострова про планові відключення електроенергії у вересні.

У Криму, незважаючи на запуск четвертої нитки російського енергомосту навесні 2016 року, тривають відключення світла. З грудня 2015 року до Криму не надходить електроенергія з материкової України через пошкодження електроопори в Херсонській області. Зараз Крим забезпечується за рахунок власної генерації, генераторних установок з Росії та енергомостом з Кубані.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here