Київ

0
58

Фонтан у парку буде інтерактивний

У Сирецькому парку Києва збудують інтерактивний світломузичний фонтан. Про це повідомляється на сторінці парку у Фейсбуці. «Шановні друзі! Ділимося з вами суперновинами! Так, уже навесні цього року в парку буде запущено світломузичний «дитячий» фонтан. Особливість його в інтерактивності й у тому, що більшість мелодій, які супроводжуватимуть музичне шоу, — дитячі жваві пісні», — йдеться у повідомленні.

Зазначено також, що поруч із фонтаном відкриють танцпол і сцену для мистецьких заходів, конкурсів творчості й талантів.

У Київському метро запустили 4G

У столичному метрополітені вчора було запущено мережу 4G.

Жителям міста продемонстрували роботу технології на станції «Академмістечко».

Згідно з даними, з 5 березня 2020 року трійка мобільних операторів почала надавати послуги 4G-зв’язку на станції київського метрополітену «Академмістечко». Це перша станція столичної підземки, де став доступний швидкісний мобільний Інтернет.

Нагадаємо, у середині минулого місяця на зборах у КМДА Максим Бахматов підтвердив, що всі необхідні технічні аспекти вже владнано й перші мережі 4G у київському метрополітені можуть бути запущені вже навесні.

Насамперед зв’язок четвертого покоління з’явиться на станціях «Академмістечко», «Житомирська», «Святошин», «Сирець», «Дорогожичі», «Героїв Дніпра», «Мінська» і «Оболонь». На інших станціях 4G варто чекати наступного року.

Для відключення тепла потрібна згода більшості

Відключити опалення в багатоквартирних будинках можна тільки за згоди не менш як 75 відсотків мешканців будинку. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв. При цьому він додав, що рішення має бути прийнято на загальних зборах, а протокол зборів необхідно спрямувати в теплопостачальну організацію. Це повідомлення не залишилося без коментарів.

Деякі люди пишуть, що за високої вартості опалення не виключено, що комунальним службам відключати опалення або знижувати його рівень комерційно не вигідно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here