COVID-19: Повернення маскового режиму в Чикаго

0
223

У зв’язку із зростанням числа випадків захворювання COVID-19, викликаного варіантом Дельта, Чикаго вводить вимогу щодо носіння масок для жителів незалежно від статусу вакцинації.

З п’ятниці всі особи у віці від двох років і старше повинні будуть носити маску, перебуваючи в громадських місцях.

Це відбулося після того, як минулого місяця міська влада приєдналася до рекомендацій Центру з контролю захворювань і рекомендували носити маски жителям “районів зі значним і високим ступенем передачі вірусу”.

Крім того, Департамент охорони здоров’я Чикаго додав вісім штатів і Вашингтон, округ Колумбія, до рекомендацій для мандрівників. Це Міннесота, Нью-Джерсі, Північна Дакота, Пенсільванія, Род-Айленд, Юта, Вірджинія і Західна Вірджинія.

Тепер в списку 39 штатів і три території. Всім невакцинованим людям, які подорожують з цих штатів і територій, рекомендується отримати негативний результат тесту на COVID-19 не більше ніж за 72 години до прибуття в Чикаго або після прибуття пройти карантин.

Вакцинованим особам не потрібно проходити карантин або отримувати негативний тест. Всі мандрівники, як і раніше повинні дотримуватися федеральних правил носіння масок.

“Оскільки високотрансмісивний варіант вірусу Дельта призводить до збільшення числа випадків захворювання, зараз саме час знову ввести цей захід, щоб запобігти подальшому поширенню і врятувати життя” , – сказав доктор Арваді. “Ми продовжуємо уважно стежити за даними і сподіваємося, що це тимчасове явище, і ми зможемо зігнути криву COVID, як ми це вже робили в минулому”.

З кінця червня випадки захворювання в штаті експоненціально росли у міру поширення в США варіанту Дельта.

У вівторок було оголошено про 3639 нових випадків захворювання, а також про 17 летальних випадків. В даний час показник позитивних тестів в штаті становить 6,2%.

Єлизавета Нестеренко