51 шкільний округ не виконав мандат про носіння масок

0
263

Штат призначив 51 шкільному округу випробувальні терміни за невиконання мандата губернатора Дж. Б. Пріцкера щодо носіння масок.

Нагадаємо, що 4 серпня Пріцкер оголосив, що в школах по всьому штату потрібно обов’язково носити маски. Школам, які не будуть дотримуватися правил, будуть надані випробувальні терміни.

Наказ був виданий на тлі зростаючих дебатів з приводу використання масок в школах, оскільки штати і шкільні округи стикаються зі збільшенням випадків COVID-19 і поширенням Дельта варіанту.

З моменту виходу розпорядження в 51 шкільному окрузі по всьому штату були введені випробувальні терміни. Покарання можуть включати в себе втрату визнання Радою освіти штату і втрату можливості змагатися в легкій атлетиці, сказав заступник директора Асоціації старших класів Іллінойсу Курт Гібсон.

“Якщо шкільний округ не дотримується вимоги, вони можуть втратити свій статус визнання”, – сказав Гібсон. “Якщо це станеться, дипломи, видані шкільним округом, не будуть визнані радою штату”.

“Якщо школа втратить визнання з боку ISBE, то вона також втратить визнання з боку IHSA і IESA і не зможе брати участь в змаганнях з легкої атлетики штату”, – сказав Гібсон.

Рада з освіти штату Іллінойс буде працювати з округами, які не дотримуються вимоги мандата. Школи матимуть 60 днів після зборів, щоб представити свій план антиковідних заходів. Гібсон сказав, що очікує, що шкільні округи приймуть нові вимоги через можливі наслідки.

Єлизавета Нестеренко