ЧИ ВЕРШИТИМЕ ПРАВОСУДДЯ УКРАЇНЕЦЬ – ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ВАС

0
559

20 березня  відбудуться вибори – так зване попереднє голосування (Primary Election).
Уперше на посаду судді округу Кук балотується Стів Демітро  – кандидат українського походження (його мати походить з Галичини, зокрема, з Львівщини). І якщо читачі «Українського Слова», які мають право голосу,  будуть небайдужими й активними, то вперше за історію існування цього суду там вершитиме правосуддя українець.
Кандидатуру Стіва Демітро підтримали Чиказька Федерація праці (Chicago Federation of Labor), яка складається 320 профспілок і нараховує близько півмільйона членів. На його боці й Товариство працівників правоохоронних органів Чикаго, відділ 7 (Fraternal Order of Police, Chicago Lodge 7).
Звісно, пан Стів має неабияку підтримку в українській громаді Чикаго, позаяк його добре знають як благодійника, активного учасника громадського життя українців Чикаго та передмість. До речі, Стів Демітро є власником місцевої хокейної команди «Masters Hockey», яка 4 березня на арені «Allstate» змагалася  з місцевою українською хокейною командою «Козаки».
Українсько-Американської кредитної спілки «Самопоміч» активно агітує за обрання Стіва Демітро суддею. Редакція «Українського Слова» також долучається до його підтримки. Пам’ятаймо, кожен голос може бути вирішальним! Проголосуйте 20 березня за  кандидатуру юриста-українця з галицьким корінням Стіва Демітро (№ 167).
Оксана КУШІЦЬКА-МОМЧИЛОВА,
«Українське Слово»,
Чикаго

На світлинах: під час зустрічі з Стівом Демітро в Українському культурному центрі; хокейні команди «Masters Hockey» та «Козаки»

Фото Українсько-Американської кредитної спілки «Самопоміч»