Борітеся — поборете! Вам Бог помагає!

0
329
Фото: Tetyana Puchinsky, Лілія Попович, Oleh Protsyk, Orange Wave, @aforman_88

За вас правда, за вас слава.
І воля святая!

Прагнення волі та незалежності є споконвічною чеснотою українців, яку у битвах виборювали козаки, січові стрільці, бійці Української повстанської армії, сучасні воїни, які завжди були і є під захистом Покрови Пресвятої Богородиці.

Захисники і захисниці нині творять новітню історію великої країни, яка попри усі складнощі та перешкоди, що стоять на її шляху, впевнено рухається вперед до найзаповітнішої мрії — нашої спільної Перемоги.

Під час тривалого спротиву  вистояли, змужніли та показали ворогові свою сталеву міць, силу духу великих воїнів задля збереження суверенітету та територіальної цілісності країни.

Ваша військова професійність та майстерність викликають захоплення й подив світової спільноти, яка, дивлячись на ваш героїзм та гідні поваги вчинки, повірила у свої сили.

Саме тому, ви, без перебільшення, стали рятівним щитом світу і Європи зокрема.

Ваші дії посилюють гордість за весь український народ, який зростив воїнів світла, воїнів добра, воїнів-визволителів.

В українській громаді Чикаго  впродовж 14-16 жовтня відбулася низка заходів з нагоди Дня захисників і захисниць України. Про це у Фейсбуці повідомило Генеральне консульство України в Чикаго.

Так, 16 жовтня українці штату Іллінойс та іноземні дипломати вшанували пам’ять українських героїв біля пам’ятника Героям Небесної Сотні та Новітнім Героям України (м.Блумінгдейл).

«Цього самого дня в центрі Чикаго пройшла масова акція на підтримку України The circle of defense in Chicago. Цього разу концепція протесту – створити «коло захисту», яким українці захищають не тільки себе та своїх рідних, але і цілий демократичний світ», – повідомили у диппредставництві.

Окрема подяка висловлена Лілії Попович – за організацію акцій, які допомагають тримати тему російської війни проти України у фокусі американських ЗМІ.

Крім того, 15 жовтня в місті Палатайн відбулись святочні сходини та лекція українського історика Миколи Посівнича на тему «Від УПА до ЗСУ», а 14 жовтня – Акустичний концерт української патріотичної пісні – Концерт на Покрови.

Оксана МОМЧИЛОВА,
«Українське Слово»