Якщо серце палає любов’ю до рідного краю

0
206

Подиву гідні долі одержимих, незалежно від століття їх народин, бо серце палає любов’ю до рідного краю: колись,  в 1946 році, сестрицтво св княгинині Ольги при православному соборі св Володимира у Чикаго запросило з концертом знаменитого голлівудського актора Івана Годяка. Увесь гонорар актора та гроші від продажу квитків у сумі $ 10000 були перераховані у фонд допомоги біженцям ІІ світової війни…

Як повідомила Марія Климчак, на запрошення організації  Revived Soldiers Ukraine  до Чикаго з благодійним концертом завітали українські артисти, які самі до певної міри є біженцями, хоч не люблять цього слова і не сприймають, бо місія допомагати є співголосна семантиці концертування в умовах найстрашнішої ночі війни 21 століття. Завдяки Марійці Бурмаки та Тараса Чубая було зібрано більше 50000$. Концерт з аукціоном відбувся в авдиторії церкви св Йосифа Обручника УГКЦ.

Кошти призначені на протезування трьом воїнам ЗСУ, які втратили ноги, руки на війні з рашистами.

Звичайно, що невидима армія волонтерів творить дива, долаючи перешкоди, бо вони одержимі. Сплять по кілька годин, долають тисячі кілометрів як на суші, так і морем, щоб піснею зібрати кошти і поставити на ноги воїна, щоб словом наблизити Перемогу і засвітити Різдвяну зорю. Кожна ваша нотка нанизується янголами на вервичку добрих справ. З Вами Україна стає сильнішою.

Отже, на благодійному концерті в Чикаго зібрали більше $50,000, в парафії святого Йосифа Обручника і також після Служби Божої волонтери фонду зібрали $7,800.