НІ просуванню російської культури!

0
285

Як повідомило видання Chicago Sun Times, у Чикаго, біля будівлі опери, пройшла акція протесту проти просування російської культури. Кілька десятків демонстрантів засудили постановку балетної трупи The Joffrey Ballet за мотивами російського роману «Анна Кареніна».

«Я з України, мене ображає відсутність чутливості. Театр повинен проявляти солідарність, а не просувати російську культуру», – сказала Ліза Корнейчук, 26–річна студентка Інституту мистецтв.

The Joffrey Ballet твердо стоїть на своєму рішенні показати «Анну Кареніну» хореографа Юрія Посохова за романом Льва Толстого, кажучи, що підготовка до вистави тривала роками.

Водночас Генеральне консульство України в Чикаго повідомило, що акція протесту відбулася проти просування російської культури у той час, як її носії вбивають та підтримують вбивства цивільного населення України, у тому числі українських діячів культури.

«Саме тому ми закликаємо усі свідомі культурні інституції США The Joffrey Ballet та всього світу утриматись від підтримки культури вбивць і мародерів», – ідеться в дописі.

Фото: Consulate General of Ukraine in Chicago, chicago.suntimes.com