Слобожанські юні  хокеїсти в Чикаго здобули чудові результати

0
278

Від імені команди Help Heroes Of Ukraine та хокеїстів з ХК «Харківські Берсерки» виступив на благодійному заході української діаспори в Чикаго (парафія Андрія Первозваного ПЦУ, Блумінгдейл) Сергій Ніжинський, який подякував Іванові Яреську, Тарасу Галіву  Українській діаспорі Чикаго за персональну підтримку, аукціони та жертовність до України, її дітей!

Чудова екскурсія для дітей до Монументу Голодомору, катедральної церкви Св. Андрія запам’ятаються юним спортсменам.

Чудовим був й вечір для наших маленьких хокеїстів, які вийшли у фінал, обігравши клуби зі Словаччини, Канади, США (7:4,9:3,8:4).

Дуже цікава розмова відбулась з президентом Фундації Голодомору-геноциду (США), головою Експертно-наукової ради при Національному музеї Голодомору-геноциду, відомого мецената і громадського активіста 85-річним Миколою Кочергою та журналісткою Оксаною Момчиловою з газети  «Українське Слово» (Чикаго), які обіцяли підтримувати наші ініціативи.

Українському найкращому гравцеві Манофа як кращому бомбардиру турніру – в подарунок була викуплена з аукціону Володимиром Заболотовським

футболка легенди Chicago Blackhawks гравця Cliff Koroll!

Робимо все можливе, пише Сергій Ніжинський, щоб мотивувати наших дітей перемагати протягом всього життя!

Фото Сергія Ніжинського та Оксани  Момчилової з благодійного заходу української діаспори в Чикаго (парафія Андрія Первозваного ПЦУ, Блумінгдейл)