Якість на будь-який смак

0
270

Вигідні пропозиції — це фішка KD-markеt уже 25 років. Навіть в такий важкий час тут наполегливо працюють над тим, щоб радувати клієнтів вигідними пропозиціями. Тому KD-markеt регулярно вибирає для нас товари за суперцінами, що робить закупівлі надзвичайно вигідними та приємними.

Якість завжди була їхнім пріоритетом. Всі продукти, які пропонує вам KD-markеt, проходять ретельний процес перевірок за сучасними стандартами.

Таким чином, можете користуватися всіма перевагами безпечного шопінгу в KD-markеt.

Приміром, молочні продукти — найважливіша складова щоденного раціону людини. Вони збагачені білком, амінокислотами та вуглеводами, фосфором, калієм, кальцієм і вітамінами. Все це необхідне для правильного росту та розвитку організму. Саме тому з давніх-давен люди вважали молоко домашньої худоби особливо цінним і корисним продуктом. Його сквашували та томили в печі, використовували для приготування різних страв, виготовляли з нього тверді та м’які сири, збивали масло та сметану. З козячого, коров’ячого, овечого молока роблять вершки, ряжанку, кефір, вершкове масло, йогурт, сметану, сир, кумис, мацоні, катик, варенець — і все це є у KD-markеt. Яким би не був ваш улюблений молочний продукт, ви знайдете його на полицях KD-markеt.

Доступна велика кількість морепродуктів з багатьох різних джерел. Є продукція вітчизняного виробництва, є певна доля імпорту – це здебільшого стосується молюсків, окремих видів морської риби та екзотики.. Так, у KD-markеt ви можете купити різни види продукції з Північного моря, Атлантичного океану, Середземного моря – і це лише деякі райони світу, з яких походить широкий асортимент риби та морепродуктів.

Приваблює асортимент бакалії, м’яса, ковбас, делікатесів, хліба тощо.

25 березня KD-markеt святкував 25 років з неймовірними 25-відсотковими знижками та сюрпризами. Було смачно і весело.

Оксана МОМЧИЛОВА,

«Українське Слово»