Вареники-хваленики, усі вас хвалять, та не всі варять

0
251

У селищі Пейлос-Парк, що неподалік від Чикаго (штат Іллінойс, США), пройшов щорічний український фестиваль вареників «Annual Ukrainian Pierogie Festival», організований парафією Св. Петра і Павла. Про це у Фейсбуці повідомила Асоціація «Самопоміч» (Selfreliance Association).

На фестивалі ми довідались, що вареники — одна з найпоширеніших страв з вареного тіста з начинкою. Остання могла бути пісною чи скоромною — залежно від християнського календаря. Як начинку використовували сир, смажену капусту, варену товчену картоплю, мак, калину, вишні та інші ягоди, яблука, варені й товчені сухофрукти (сушину), варену квасолю, горохове пюре, пшоняну чи гречану кашу й навіть борошно. Борошняна начинка була типовою для Полтавщини та Південної Чернігівщини. Для цього підсмажували сало, доки воно не перетворювалось на суху жовту шкварку, і у киплячий смалець, розмішуючи, додавали борошно.

До вареників із сиром, фруктами чи ягодами додавали сметану або ряжанку. Запивали їх холодним свіжим або кислим молоком. У повсякденному меню українського селянина вареники зустрічалися нечасто, вони були окрасою недільного й святкового столу. Вареники входили також до складу урочистих трапез (весілля, хрестини, поминки, гостини, храмові свята), їх варили на толоку й обжинки. Вареники були обов’язковою стравою, котру несли молодій дівчата-дружки на другий день весілля, а жінки — породіллі. При цьому примовляли: Щоб повна була завжди, як вареник. У цих випадках вареники символізували продовження роду.

 

Тісто для вареників приготовляють з пшеничного борошна, води, яєць і солі. Причому воду слід брати холодну, а не теплу, оскільки холодна вода довше тримає вологу, тісто довго не висихає і при виготовленні, вареників добре злипається. Тісто ж повинно бути середньої густоти, бо густе тісто важко розкачувати, а також важко ліпити з нього вареники.Щоб зліпити вареник напівокруглої форми, з розкачаного тіста склянкою вирізують круглі коржики, кладуть на середину начинку і зліплюють напівкруглі краї вареника.

Зліплені вареники кладуть у таку кількість підсоленої киплячої води, щоб вони могли вільно варитися. Вареники вважаються готовими, коли вони після 5—6 хвилин варіння спливуть на поверх­ню води. Після цього шумівкою виби­рають їх у друшляк, дають стекти воді, а потім перекладають у сотейник або каструлю, поливають розігрітим вершко­вим маслом і злегка струшують, щоб ва­реники покрились жиром і не прилипа­ли один до одного. Залежно від того, з яким фаршем приготовлені вареники, при подачі на стіл їх поливають маслом, посипають цукром або окремо подають сметану.

«Українці з усіх куточків Іллінойсу приїхали на цей фестиваль, щоб скуштувати не тільки вареники, а ще й інші автентичні страви, придбати українські традиційні сувеніри, вишиванки, книжки», – ідеться в дописі.

Також це була можливість продемонструвати свою культуру й мистецькі виступи американцям і зустрітись з друзями, насолодитись домашньою атмосферою й зібрати кошти на благодійність.

В Асоціації «Самопоміч» розповіли, що парафіяни церкви Петра і Павла тісно співпрацюють з Асоціацією у наданні кваліфікованої допомоги та консультацій усім новоприбулим українцям, що приїхали до США по програмі U4U.

Від імені усіх працівників Асоціації висловлена подяка отцю й усій парафіяльній раді церкви Святих Петра і Павла за їхню невтомну працю на благо української громади.

Нагадаємо, у Чикаго відкрили перший у Північній Америці сучасний український культпростір «C Ukraine».

Фото: Selfreliance Association / Фейсбук