Вчитися ніколи не пізно

0
250

Особливо, коли слухаєш Євгена Глібовицького, пише Марія Климчак у Фейсбук. Блискучий лектор, ерудит, дипломат і стратег, журналіст і аналітик побував у Чикаго. В Українському інституті модерного мистецтва Фундації Києво-Могилянської академії в Америці провела зустріч з випускником могилянки Євгеном Глібовицьким.

Євген перебуває у відрядженні у Вашингтоні, при цьому викроює у своєму щільному графіку час, щоб побувати у різних містах США, говорити про Україну з фокусом на майбутнє і в контексті економічного розвитку якою буде вона після перемоги. Однозначно не тою, якою була до лютого 2022 р. Розмірковував про потреби безпеки як в бізнесі,так і в громадянському суспільстві.

Була мова про корупцію, автократію, демографію, інтеграційну політику. Євген блискуче представив на скільки щаблів вище від США розвивалася зокрема банківська система в Україні, сервіс, і навіть в умовах війни ти швидше там отримуєш інформацію, ніж в банку в США. Освіта ветеранів є надважливою – треба створити умови, щоб воїни, які захищають нас, могли навчатися, і поступом цьому слугують ветеранські програми, що діють в Києво-Могилянської академії.

Завдання фундації КМА слід всіляко сприяти фінансуванню і підтримувати, поширювати в нашій українській громаді інформацію. І ось під час зустрічі з Євгеном Глібовицьким нещодавно створена організація – Ukrainian-American Chamber of Commerce and Industry.

UACCI (Українська-американська торгово-бізнесова палата), представниці якої, бізнес-леді, не лише прийшли послухати, але й заявити про те, що вони перший свій даток передають на освіту ветеранів Києво Могилянської академії.

Доповідь і обговорення велися англійською мовою так як серед слухачів були американці, професори університету. Модератор зустрічі Марта Фаріон  подякувала усім присутнім, гостеві,Українському інституту модерного мистецтва та президентці Мотрі Мельник, за співпрацю з Фундацією Києво-Могилянської академії в Америці.

Фото: Maria Klimchak/ Фейсбук