Печальний страсний тиждень ушанування жертв Голодомору

0
185

Заперечення етнічного спрямування Голодомору, його штучного характеру — одна з головних державницьких стратегій путінської Росії. Але важливо донести до світової громадськості, що з допомогою маніпулятивних хижацьких технологій влада та практично вся культурна і політична еліта РФ бере участь у злочині проти України й українців, за який доведеться відповідати.

Матеріали з вивчення Великого Голоду в Україні стали одним із наріжних каменів української незалежності, а визнання світовою спільнотою Голодомору як геноциду, спрямованого проти українців як нації й України як держави, допоможе нам у боротьбі з дуже давнім злом, з його глибоко закоріненим інстинктом до пожирання інших народів.

Тож нині, згадуючи поіменно своїх рідних і близьких, пом’янімо серед дорогих імен і Джеймса Мейса, американця, який любив Україну великою синівською любов’ю і віддав їй своє серце. Без нього не набув би такої масштабності цей печальний страсний тиждень ушанування жертв Голодомору. Не заблимали б у вікнах осель українців вогники нашої пам’яті, нашого пробудження і відродження.

А тому 19 листопада о 13:30 запрошуємо всіх відвідати унікальну подію – Holodomor Genocide Memoration, яка відбудеться на Illinois Holocaust Museum & Education Center .

Запрошуємо приєднатися до живої розмови про геноцид голодом та про те, як нинішня війна Росії заново відкрила геноцидну політику проти українців.

Модеруватиме розмову Ольга Каменчук, доцент Інституту досліджень політики та доцент Північно-Західного університету.