Журно: відійшов у засвіти Михайло  Бродич  (1944-2023)

0
179

Михайло (Майк) П. Бродич, 79 років, із Непервілла, штат Іллінойс, несподівано помер 19 листопада 2023 року, поруч були дружина, діти і внуки.

Перед Михайлом померли мати Катерина (Кобилюк) Бродич (Україна), батько Петро Бродич (США),вуйки і тітки, двоюрідні  Богдан Парфанюк (Україна), Анна Морган (Мудрик) (США), Наталія Запаранюк (США), Богдан Бродич (США), Мирон Запаранюк (США), д-р Володимир Бродич (США), братовий Євген Курман (США), його братова Ганна (Бурбан) Кок (Україна). Залишилась дружина Ольга Бродич (Бурбан), троє дітей з сім’ями: Мирослава (Веслі) Ленз, Петро (Ольга) Бродич та Марія (Орест) Гірчак; його онуки: Вікторія Гірчак, Ерик Ленз, Юлія Гірчак, Лариса Гірчак, Христинка Гірчак, Андрій Бродич та Ання Гірчак; його сестра Мирослава (Бродич) Курман; його племінниці та племінники: Христина (США), Марсі Енн (США), Євген (США), Іванка (Чехія), Ольга (Україна), Роман (Україна), Анна (Україна), Галина (Італія) та братовий Петро Бурбан (Україна).

Найбільше Михайло був відомий своєю любов’ю до дружини, дітей, онуків, читанням, а також великим знанням історії України та життєвим досвідом.

Народився в селі Шкiндeрівка (нині Сонячне) Тернопільської області України в 1944 році в сім’ї Петра Бродич та Катерини (Кобелюк) Бродич. Михайло виховувався матір’ю в українському селі Шkiндерівка. Події Другої світової війни розлучили з батьком і старшою сестрою. Пізніше Михайло возз’єднався з батьком і сестрою наприкінці 1980-х років, коли відвідав їх у США.

У 1990 році Михайло прийняв важке, але дуже сміливе рішення перевезти дружину та дітей до США, щоб дати їм шанс на «краще» життя.

Михайло закінчив середню школу, служив в армії, закінчив технікум управління та механізації. Він був дуже обізнаний в історії та політиці. Михайло завжди мав що розповісти про своє життя, любив говорити про історію та політику та ділитися своїми  знаннями з близькими.

Михайло зустрів кохання свого життя, Ольгу Бродич (Бурбан), у червні 1968 року. Вони одружилися 31 серпня 1969 року. Завжди були поруч, завжди допомагали і поважали одне одного, постійно бажали один одному найкращого і моделювати свою любов і повагу для всіх близьких.

У Михайла та Ольги є троє дітей: донька Мирослава, син Петро та донька Марія. Він завжди був поруч зі своїми дітьми, завжди намагався дати їм поради, краще і легше життя, ніж те, що було в нього, і завжди допомагав їм, чим міг.

Михайло дуже любив своїх дітей і вони були для нього цінними, хтось заперечить, що він більше любив своїх сімох онуків. Михайло пишався бути дідусем Вікторії, Ерика, Юлії, Лариси, Христинки, Андрійка та Анні. Він дорожив часом з онуками і любив бути їхнім Дідусем Михайлом. Він завжди був поруч з ними, завжди безмежно любив їх і викликав посмішку на їхніх обличчях. Він завжди був веселий їх бачити, пам’ятав їхні дні народження, що їм подобається, і завжди був готовий навчити їх чогось нового.

Михайло був активним членом православної церкви св. Андрія в Блумінгдейлі (ПЦУ), штат Іллінойс, і присвячував свій недільний ранок церковним службам як особисто, так і онлайн.

Усі, хто знав Михайла, знають,що він любив гуляти надворі, бути серед людей, проводити час з дітьми та внуками, а також читати книжки і газети.

 

Михайло назавжди запам’ятався любов’ю, яку він віддавав своїй сім’ї, та історіями, які він розповів зі свого життя. Кожен день будемо сумувати за чоловіком, батьком, дідусем, братом, вуйком Михайлом. Пам’ять про нього житиме в серцях усіх, хто його знав, любив і поважав.

Сумна звістка болем відгукнулася в серцях всіх, хто його знав, хто спілкувався, працював разом з ним. Мудрий, енергійний, завжди виважений у рішеннях, людина слова і діла, інтелігентний та працьовитий. Таким він назавжди залишиться у наших серцях.

У цей важкий час приносимо щирі співчуття сім’ї та рідним, розділяємо ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі. Сумуємо та співпереживаємо разом з приятелями та друзями.

Поховали  Михайла Бродича 25 Листопада 2023 року на цвинтарі української православної церкви Св. Андрія (300 Army Trail Rd, Bloomingdale, IL 60108).

Вічна пам’ять та спокій його душі!