Краса допоможе ЗСУ перемогти ворога

0
192

У передмісті Чикаго відбулося свято краси та моди “Ukrainian People Fashion Show (Fall-Winter, 2023)”, на якому українська діаспора зібрала $11,5 тисяч на автівки для одного з батальйонів Збройних сил України. Про це повідомляє часопис діаспори Ukrainian People, який виступив організатором заходу.

Свої нові колекції на подіумі залу Lone Tree Manor представили дизайнерки Оксана Караванська зі Львова та Анна Заклетська з Києва (STRIY), бренди Mate Vaman, Laurel Bridal, Ewa’s Glamour Boutique та Krymary Apparel (Іллінойс, США).

У перервах між показами гостей потішили талановиті вихованці вокальних студій “Елегія” (керівник Лана Поляк) та “Оберіг” (керівник Ольга Допілко), танцювальної школи “Вишиванка” (художні керівники Павло і Оксана Федьків) та український співак Василь Бондарчук.

В рамках заходу було проведено аукціон на збір коштів для українських військових. Лотом був прапор України, підписаний бійцями 52 батальйону.

Ukrainian People Fashion Show – проєкт міжнародного формату, який діє з 2017 року й орієнтований на демонстрацію колекцій відомих брендів та підтримку молодих українських дизайнерів. Організатором є журнал “Ukrainian People” (ukrainianpeople.us).

Мета проєкту – гідно відзначити досягнення дизайнерів у розвитку української моди та утверджувати позитивний імідж України за кордоном.

Нагадаємо, благодійна організація Help Heroes of Ukraine, заснована українцями з Чикаго на початку повномасштабної війни, закупила у США 100 пікапів для потреб ЗСУ, 14 з яких спільно з Львівською ОВА вже передали захисникам України.

Фото: ukrainianpeople.us