ЧИКАЗЬКЕ «ЗОЛОТО» ДІСТАЛОСЯ УКРАЇНЦІ!

0
443

Кубок Еда Корфанті – відомого американського тренера, однією із зіркових підопічних якого є дворазова олімпійська чемпіонка Маріель Загуніс, став для шаблісток останнім перед Олімпійськими іграми етапом Кубка світу. На доріжках Чикаго, де проходив цей престижний турнір, українка Ольга Харлан декласувала усіх титулованих опоненток.
Харлан по черзі здолала Хін Ван Лам з Гонконгу (15:9), Ірину Айсе Кравчук, яка захищає кольори турецького прапора (15:6), француженку Леонор Перру (15:10), яка в 1/32 фіналу зупинила нашу Галину Пундик (11:15), та італійку Гою Марзоки (15:10). Ще коротшим виявилося півфінальне рандеву Харлан з Ірене Веччі, яка в рейтингу входить до шістки найкращих майстринь клинка. Лідер збірної Італії спромоглася завдати Харлан лише п’ять ударів. Далеко не найкраще своє фехтування продемонструвала і Маріель Загуніс. Господарка арени, у фехтуванні якої, на думку фахівців, немає слабких ланок, знову віддала першість своїй найзапеклішій конкурентці – Ользі Харлан (15:10).
Харлан із 238-ма очками посідає у світовому рейтингу третє місце. Росіянка Софія Велика (251 очко), яка тривалий час очолювала кубкову таблицю, пропустила останні кілька етапів і поступилась лідерством Загуніс (285 очок). Отже, якщо на олімпійських доріжках Лондона не станеться чогось екстраординарного, і лідери завчасно не складуть зброю, бій Харлан – Велика відбудеться у півфіналі.
Оксана ХМАРНА,
«Українське Слово»,
Чикаго