18 лютого  в Чикаго збиратимуть кошти на розмінування в Україні

0
128

Світовий конгрес українців (СКУ) і Благодійний фонд Сергія Притули розпочинає 11 лютого благодійний тур Північною Америкою «Непереможні, коли об’єднані – Invincible When United». Про це йдеться на сайті СКУ.

«Мета зустрічі – зібрати кошти для закупівлі та постачання броньованих автомобілів для безпечного гуманітарного розмінування Херсонської області. Чимало містечок та сіл Херсонщини через війну залишилися без електрики, газу та води. Саме тому потреба провести оцінку наявності мін та провести розмінування – критично висока», – зауважили в СКУ.

Зустріч з українцями та друзями України в Чикаго відбудеться у форматі бесіди. Учасники події зможуть побачити коротку відеопрезентацію, а також долучитися до сесії питань та відповідей. Обговорення стосуватимуться волонтерського руху, підтримки Збройних Сил України та поточної ситуації на фронті.

«На сьогодні українські розміновувачі вже виявили та знешкодили майже 150 тисяч мін і вибухових речовин. Для продовження розмінування необхідні броньовані машини, зокрема Land Rover Snatch, які виготовляються у Великій Британії та коштують приблизно 55 000 доларів США / 75 000 канадських доларів за машину», – повідомили в Конгресі.

Загалом під час благодійного туру Північною Америкою відбудуться шість заходів. Перший – 11 лютого в Торонто, другий 12 лютого – в Оттаві, 14 лютого – в Монреалі, 15 лютого – в Нью-Йорку, 16 лютого – у Філадельфії, і 18 лютого – в Чикаго. Придбати квитки на всі події можна за посиланням.

Світовий конгрес українців та Благодійний фонд Сергія Притули висловили вдячність головному спонсору Meest, а також партнерам: Конгресу українців Канади, Українському конгресовому комітету Америки, Saint Javelin і Moloko.

Нагадаємо, СКУ започаткував до 24 лютого хвилю громадських акцій і всесвітню адвокаційну кампанію StandWithUkraine, мета якої – привернути увагу до російсько-української війни та підсилити підтримку як громадського суспільства, так і урядів світу.

Ізидор СТАРИЦЬКИЙ,

«Українське Слово»

Фото: Генштаб ЗСУ