«Голубка миру» у Чикаго закликала розблокувати допомогу Україні

0
67

Українська громада у Чикаго (США) провела зустріч з Олександрою Матвійчук – лауреаткою Нобелівської премії миру 2022 року, головою організації «Центр громадянських свобод». Про це повідомив Світовий конгрес украї нців (СКУ).

Темою зібрання й дискусії була «Україна: складний шлях до свободи». Подію в Чикаго організували Український інститут модерного мистецтва та Києво-Могилянська Фундація в Америці, на чолі з Віцепрезиденткою СКУ в Північній Америці Мартою Фаріон.

«Серед відомих гостей були митрополит Борис Гудзяк та єпископ Венедикт. Захід зібрав повний зал зацікавлених слухачів, які з нетерпінням чекали почути Олександру розповідати про свою важливу роботу», – поінформували в Українському конгресовому комітеті Америки (УККА).

Під час промови пані Олександра звернулася до українських громад у США у контексті виборювання допомоги Україні.

«Дуже потрібна ваша активність, щоби конгресмени відчули вимогу американських громадян розблокувати цю допомогу. Бо тоді, якщо Росія просувається далі, для нас, як для правозахисників, це означає більше злочинів, більше людей, які потерпіли, більше болю», – сказала Матвійчук.

Фото: Peter Koutun