ХОЧЕТЕ В ЧИКАГО НА ІМЕНИНИ? МІШЕЛЬ ОБАМА РОЗІГРУЄ ЗАПРОШЕННЯ НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА

0
486

Перша леді США Мішель Обама оголосила про розіграш серед прихильників президента Барака Обами запрошення на його день народження.
“Бараку в наступному місяці виповниться 51 рік, і ми в нашому будинку в Чикаго влаштовуємо з цього приводу невеличке свято. Ми б хотіли дати простим прихильникам можливість приєднатися до нас. Ви, хлопці, заслуговуєте цього, і я знаю, що Барак буде дуже радий вас бачити. День народження – одна з останніх можливостей для Барака трохи розслабитися перед останніми передвиборними тижнями. Це не змусить мене припинити жартувати над його новими сивими волосинами, хоча я й знаю, що кожну з них він заробив”, – йдеться в листі Мішель Обами, поширеному виборчим штабом президента.
За традиційними умовами лотереї, кожен, хто перекаже через сайт штабу президента пожертвування (мінімальна пропонована сума становить три долари), автоматично стане учасником розіграшу запрошення.
“Всі дорожні витрати та переліт переможця в Чикаго ми беремо на себе”, – наголошується в листі.
Подібні лотереї проводяться регулярно: раніше розігрувалися квитки на прийом до акторів Джорджа Клуні і Сари Джесіки Паркер, на вечерю з президентом і першою леді, на місце в президентському автобусі під час передвиборчого турне. Розіграші приносять виборчому штабу чималі доходи: так, розіграш запрошення до Клуні приніс штабу президента 9 мільйонів доларів.
Тим не менше, незважаючи на численні фандрайзингової заходи, Обама сильно відстає за кількістю зібраних коштів від свого конкурента, республіканця, екс-губернатора Массачусетса Мітта Ромні. За популярністю чинний президент, згідно з більшістю опитувань, поки випереджає Ромні, але з мінімальним відривом.
Нагадаємо, президентські вибори в США відбудуться 6 листопада.
Останні опитування виборців показали, що за Обаму готові голосувати 49% громадян США, а за кандидата-республіканця Мітта Ромні – 45%.
Зазначимо, що чинний глава держави девізом виборчих перегонів вибрав лаконічне “Вперед”.
Оксана ХМАРНА,
«Українське Слово»