«Росія – терорист»

0
26

Російські терористи 8 липня знову масовано атакували ракетами Україну.

Різні міста: Київ, Дніпро, Кривий Ріг, Словʼянськ, Краматорськ. Понад 40 ракет різних типів. Пошкоджені житлові будинки, інфраструктура та дитяча лікарня.

Російські терористичні війська ударили вранці 8 липня по кільком об’єктам у столиці України, серед них — найбільша дитяча клініка Європи — Охматдит, де зруйнували повністю корпус токсикології і ще кілька відділень.

«І весь світ має задіяти всю свою рішучість, щоб нарешті покласти край російським ударам. Вбивства — це те, що несе Путін. Тільки разом ми можемо принести справжній мир та безпеку», — наголосив глава держави Володимир Зеленський.

«Росія – терорист» – назва акції протесту в Чикаго, яка відбулась 8 липня 2024 року.

Українська американська громада вийшла на вулиці центру міста Чикаго, щоб протестувати проти російської тиранії та закликати до більшої військової підтримки України. Про це у Фейсбуці повідомило Генеральне консульство України в Чикаго.

Подібні акції протесту відбулись в інших великих американських мстах.

Станом на ранок 9 липня відомо про 38 загиблих внаслідок російського ракетного удару по Україні, серед них четверо дітей. Про це повідомив Президент Володимир Зеленський.

«Триває рятувальна операція після вчорашньої російської ракетної атаки. Мої співчуття всім рідним та близьким», — зазначив він.

190 людей отримали поранення. У лікарнях Києва перебувають 64 людини, 28 госпіталізовано в Кривому Розі, 6 людей — у Дніпрі.

За словами Президента, з Охматдиту всі пацієнти переведені в інші медичні заклади.

Володимир Зеленський зауважив, що в частині місць влучання ракет аварійно-рятувальні роботи не припинялися всю ніч. Залучено майже 400 рятувальників.

«Дякую всім, хто рятує та дбає про наших людей, усім, хто залучений, усім, хто допомагає. Ми продовжуємо нашу роботу для збільшення захисту наших міст і громад від російського терору. Будуть рішення. Світ має для цього необхідну силу», — наголосив глава держави.

Також він подякував всім лідерам, які підтримали Україну та готують нові спільні кроки на захист життя від російського терору.

Ізидор СТАРИЦЬКИЙ,
«Українське Слово»

Фото: Consulate General of Ukraine in Chicago / Фейсбук