«САМОПОМІЧ»: НОСТАЛЬГІЯ ЗА ЛІТОМ

0
596

За вікном середина жовтня. У ці похмурі осінні дні згадується тепле літо. Воно було для Кредитівки «Самопоміч» цікавим і змістовним. Адже літо – час парафіяльних фестинів, пікніків, розважальних імпрез під відкритим небом. А такі події управління, рядові члени «Самопомочі» не могли обійти увагою. Кредитівка «Самопоміч» завжди перебуває в гущі життя української громади Чикаго та передмість, де живуть і працюють українці, розміщені філії кредитної установи.
«Самопоміч» була на Українському культурному фестивалі на «Союзівці», на «Українських днях» у Чикаго,  на фестинах парафії св. Володимира і Ольги (до речі, парафія знаходиться в Українському селі, як і головне бюро Кредитівки), двохденному «Октоберфесті» у парафії св. Йосифа Обручника.
На всіх цих святах працівники «Самопомочі» роздавали подарунки, буклети, запрошували гостей заповнити опитувальники та заохочували відвідувачів зайти на свою сторінку в Facebook.
Головні події на кожному святі, виступи на сцені різних мистецьких груп і гостей були зняті на відео, яке розміщено на веб-сторінці www.selfreliance.com. Там же доступні для перегляду фотографії цих різних фестинів. Зайдіть і погляньте на ці світлини, згадайте літо, а принагідно й прочитайте про послуги Кредитівки «Самопоміч».
Прес-служба Кредитівки «Самопоміч»