КАЗКОВА АВІАМАНДРІВКА ВІД СВЯТОГО МИКОЛАЯ

0
668

Щороку до дітей приходить святий Миколай. І щороку діти чекають його з нетерпінням, довіряючи в листах до святого власні мрії, таємниці і побажання. З його святого Миколая приходом кожна дитина сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котре під силу лише святому. До лику Миколая Чудотворця донині звертаються і дорослі, і малеча з молитвами і проханнями.
Діти люблять Миколая як доброго чарівника, котрий однак, невидимою рукою, але цілком реально, однієї зимової ночі приносить подарунки. Не забув святий Миколай і про дітей зі школи свого імені у Чикаго.
До щорічного приходу Миколая Чудотворця готувалась уся школа – від дитячого садочка до восьмого класу. Свято розпочалось з привітань директора школи Марії Клиш–Фіняк, яка побажала усім гарних і веселих свят та подякувала дітям та батькам за участь у святі.
Багато років поспіль творчим та художнім організатором дитячого святкового шоу є вчителька школи Ірина Дичій. Щороку пані Ірина створює неповторні театралізовані дійства, в яких беруть участь усі школярі. Цього разу усі мами, батьки, бабусі та дідусі уважно стежили за літаком, на борту якого знаходились подорожуючі. Школярі здійснили авіапереліт майже над цілим світом. Стюардеси–школярки уміло супроводжували пасажирів. Цікавою та захоплюючою була екскурсія по Європі. Школярі побували у Греції, де познайомились з тамтешніми моряками. У Мадриді відвідали фестиваль іспанських танців, послухали чудову гру духових інструментів, у Польщі потанцювали та поспівали польських пісень. Багато країн приваблювали їх своєю красою, історичними пам’ятками та традиціями, але найгарнішою і найспівочішою була все ж таки Україна. Дух захоплювало від українських козаків, які справно володіли шаблями та ще й хвацько танцювали. І коли щасливі школярі повернулись зі своєї подорожі до школи, на них уже чекав святий Миколай. У супроводі шкільних ангелят Миколай вручив усім довгоочікувані подарунки.
Наталія ПОДОЛЬЧАК,
Чикаго