ЗУСТРІЧ З ЧУДОТВОРЦЕМ

0
485

«Знаючи, що маєш ти від Бога благодать, радісно святкуємо пам’ять твою, як належить, преславний отче Миколаю, і до дивного заступництва твого всією душею звертаємося, та, не маючи змоги перелічити преславних діл твоїх, як піску морського і безлічі зірок небесних, здивуванням охоплені, співаємо Богові: Алилуя».(Кондак 12. Акафіст Святителю Миколаю).
Майже цілий рік усі ми – дорослі і діти –  з нетерпінням очікуємо зими. Вся українська громада Чикаго готується весело і радісно відсвяткувати вервечку зимових свят. Ось і парафіяни та прихожани церкви святої Покрови Української Православної Церкви Київського Патріархату розпочали вже святкову пору.
Величаво прибрана церква стараннями сестрицтва Жінок-мироносиць ласкаво зустрічала вірних минулої неділі. Настоятель храму архимандрит Питирим, митрофорний протоієрей Олексій Касперук, протоієрей Михайло Васенда спільною молитвою і піснеспівами величали пам’ять святих Андрія Первозванного, великомучениці Варвари, чудотворця Миколая. 
Вже склалося традицією, що кожного року святитель Миколай приходить до нашої церкви і щедро обдаровує дарунками своїх дітей, які заслуговують на те своїми добрими ділами.
І ще. Про щедрість, взаємодопомогу, чуйність, милосердя, любов до ближніх , побожність, гостинність, повагу до старших у нашій парафії знають не тільки Чикаго, а й далеко за межами. Всі, хто був у церкві цього дня, склали добровільну пожертву на допомогу хворому Станіславу Котляру з Херсонщини.
Після Божественної Літургії усіх чекав смачний обід, цікава програма і обмін подарунками.
«О пресвятий і предивний отче Миколаю, утіхо всім скорботним. Прийми нашу хвалу тобі і щоб спастися нам від вічних мук, Господа умоли, щоб з тобою Йому ми співали: Алилуя». (Кондак 13. Акафіст Святителю Миколаю).
Тетяна ШЕВЧЕНКО,
Чикаго