УГО «ПОМАРАНЧЕВА ХВИЛЯ» ПІДТРИМУЄ МАЙБУТНЄ УКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДИ

0
974

Сучасна динамічна і не завжди привітна дійсність ставить нас перед безліччю викликів, пропонує нові й нові випробування. Ведучи своїх дітей до країни знань, ми прагнемо до досконалості в реалізації своїх задумів, здійсненні творчих і життєвих планів, умінні знайти єдиний і правильний шлях у житті – саме такі риси характеру  має зростити в дитині сучасна школа. У Чикаго школа ім.св.о.Миколая додає ще щось вище, важливіше, духовне і вічне, позаяк виховує не тільки добрих громадян для держави, але також правдивих християн. Довгий та тернистий шлях пройшла школа від початку свого існування і до сьогоднішнього дня. Та, переживаючи злети і важкі історичні часи, вона постійно вдосконалювала свій навчальний рівень, даючи можливість українській громаді на практиці переконатись у важливості доброї освіти та християнського виховання. Адже,  на жаль, людство стало втрачати життєві цінності, національні традиції, історичну спадщину предків.
Сьогодні школа переживає тимчасові труднощі і потребує допомоги ззовні. У зв’язку з цим УГО «Помаранчева хвиля» провела низку зимових святкових заходів з одностайним бажанням підтримати школу та привернути увагу української громади до її проблем.
Свій старт благодійники з УГО «Помаранчева хвиля»  розпочали із зустрічі Нового року в шкільній аудиторії. Чудовим було оформлення залу, над яким працювали член ради Олег Музика, родини  Петриків, Худиків, Василь Третяк. Традиційно кухнею займалася Тетяна Чернишова, заступник голови громадської організації «Помаранчева хвиля».  Власне з її легкої руки і було організоване святкування Нового року. Пані Тетяна – господиня на усі руки, авторка святкового новорічного меню ( не виключено, що воно стане візитною карткою організації на наступних забавах). А частувалися гості вишуканими салатами, заливними язиками, кручениками з картоплею і поросятком, фаршированим кашею та грибами. А на десерт подавали шоколадні фонтани зі свіжих фруктів та тістечок. Розважав гостей музичний гурт «Дзвін» під керівництвом Ігоря Хитрого (солісти Тарас Корецький і Наталія Кисіль). Культурною програмою новорічного вечора керувала Анна Лукач. Ведучими були Людмила Варгас та Олег Музика. Присутні танцювали та розважалися, брали участь у конкурсах, а декому навіть пощастило виграти гарні призи: телевізор, порохотяг, фотоапарат та романтичну подорож для закоханих. За допомогу у святкуванні Нового року УГО «Помаранчева хвиля» вдячна спонсорам: Українсько–Американській федеральній кредитній спілці «Самопоміч», Українському незалежному радіо, фірмі «Bubble word», готелю «Chateau Royal Inn.»(Lake Geneva, WI), ресторану «Старий Львів», «Ideal Pastry», фірмі «Meest Karpaty», салону «SalonChick».
 Наступна благочинна акція була під час Різдва. Три дні колядники з «Помаранчевої хвилі» своїми колядками та віншуваннями створювали різдвяний настрій і собі, і українським родинам. Основними колядниками були Андрій Петриків зі своїми синами та дружиною, Юрій Мельник, Олег Музика, Богдан Кардащук з родиною та Олесь Кузьма.
УГО «Помаранчева хвиля»  вдячна усім, хто відгукнувся на їх заклики підтримати єдину цілоденну школу у Північній Америці – школу ім.св.о.Миколая. Велика подяка головному спонсору усіх акцій та заходів Українсько–Американській федеральній кредитній спілці «Самопоміч», Українському лікарському товариству, яке гостинно прийняло колядників і дало щирі датки на Ялинковій забаві, усім українським установам, що знаходяться в околиці, родинам та поодиноким особам, які з радістю відчинили двері своїх домівок і разом колядували так, що їх слухали на Україні (деякі родини в той час спілкувались через Skype з Україною), і там, на другому кінці світу, напевне, з гордістю, а може, зі сльозами на очах слухали наших чиказьких колядників. Щира дяка Андрію Мельнику, Данилові Григорчуку і Христині Дичій–Григорчук, Ігореві Терлецькому, Марії Грицеляк, Тамарі Ганкевич, Юрію і Лідії Матвіїшин, Павлові Бандрівському, Ярославу і Марії Ганкевич, Дарії Ганкевич і Данилові Бутенко, родині Раковських, Андрію і Оксані Чуйко, Юрію Мельнику, о. Михайлові Мельнику, Богдану Кардащуку, Роксані і Богдану Харкевич, Андрію і Таїсі Бровар, родині Клим, Марії Клодницькій і Юрію Процику, Юрію і Ареті Куріца, Ірині Джук, Олексі Чиж, Леву і Галині Голубець, Миколі і Діані Іваник, Мирону Левицькому, родині Боднар, Василю Партаку, Василю Ходчаку, Роману і Марії Ткачук, Марті Козицькій, Мирославу і Ірині Дичій, родині Григораш, родині Оверко, Івасеві і Наталі Огаренко, Юрію і Оксані Сендунь, родині Кузів, родині Целевич, Галині Бориславській, родині Бариляк, Андрію і Лідії Пундій, о. Ігореві Кошику, Ярославу Дзвінику, Ії Аврамчук–Клим, родині Харук, Софії Воробець, Терені Дахнівській, родині Скоморох, родині Глебів, родині Лехман, Петру і Любі Скрупським, родині Купрієнко, Дорі Грицеляк, родині Артимович, Наталії Григорчук, родині Паламарчук, родині Кононенко, родині Андрущак, Любі Маркевич.
Чек на 5 тисяч і 100 доларів члени УГО «Помаранчева хвиля» урочисто вручили директору школи ім.св.о.Миколая Марії Клиш–Фіняк  27 січня 2013 року в День відкритих дверей.
Тож, перебуваючи у багатоетнічному суспільстві, давайте збережемо у своєму середовищі нашу українську школу, нашу національну самобутність, українські мову, культуру та традиції!  
Наталія ПОДОЛЬЧАК,
Чикаго
На світлинах: під час благочинних акцій, організованих  УГО «Помаранчева хвиля» 
Фото: Тетяна Чернишова, Ігор Худик, Оксана Кралька, Наталія Подольчак

АНОНС

 23 лютого 2013 року о 7: 30 вечора УГО «Помаранчева хвиля»  щиро запрошує українську громаду на свято «Родина починається з любові..», яке відбудеться в Українському культурному осередку.
У програмі свята будуть брати участь переможці конкурсу  «Таланти української діаспори», дитяча театральна студія  «Диво» (керівник Василь Митничук) а також відбудуться конкурси на кращу вишиванку, краще виконання української пісні чи танцю, лотерея, смачна вечеря від Тетяни Чернишової та запальні танці з гуртом «Гармонія» (керівник Віктор Ільницький). Учасники параду вишиванок візьмуть участь у фотосесії до популярного глянцевого журналу в Чикаго.                                                                                                                                  
Довідки за телефоном:   773 9540519 Тетяна                                                                                                        Резервування столиків:   773 272 8753 Анна